Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Квітень » 9 » Звітуємо В.О Сухомлинському
08:22
Звітуємо В.О Сухомлинському

Творча спадщина В.Сухомлинського має велике теоретичне і практичне значення. Нині, коли педагогічна наука і всі ланки системи освіти намагаються вирішити складні завдання виховання гуманістичних цінностей у підростаючого покоління, у науково-практичному доробку великого педагога можна знайти поради і шляхи для їх успішного вирішення. Саме питанню використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського в навчально-виховній роботі з дошкільниками і був приурочений методичний Фестиваль педагогічних працівників ДНЗ, який проходив на базі Решетилівського ясла-садка «Ромашка». Педагогічні колективи закладів ділились практичним досвідом роботи з художньо-естетичного та емоційно-ціннісного виховання, соціально-морального розвитку дітей, пошуково-дослідницької роботи, виховання життєвої компетентності дітей та екологічного виховання.

Фестиваль розпочався представленням педагогічного досвіду роботи Решетилівського ясла-садка «Ромашка» на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в роботі з дітьми дошкільного віку». Завідувачка закладу Кругова Т.І. розповіла про основні напрями в освітній діяльності з дітьми та прокоментувала виставку методичних посібників і розробок вихователів ДНЗ. Педагогічні працівники Пісарєва В.В., Горобець Н.І. та Згоранець Л.П., Ятло В.Г. показали майстер-клас по драматизації казки В.Сухомлинського «Пташина комора» та інсценізації казки «Теремок». Із захопленням глядачі прослухали авторську казку Убийсобаки Валерії, вихованки середньої групи, «В гостях у казки».

Досвід роботи з питань творчого використання спадщини В.Сухомлинського з соціально-морального розвитку дітей презентували Педоненко Н.І. з Піщанського ДНЗ, Яковенко Н.М. з Калениківського ДНЗ та Зозуля Л.П. з Демидівського ДНЗ.

Із власними підходами до питань екологічного виховання дітей та організації дослідницько-пошукової роботи познайомили вихователі Бодня Л.В., Савеля Л.В., Пархоменко Л.В. та Іванюк Л.І. (Глибокобалківський, Сухорабівський, Колотіївський, Кукобівський ДНЗ).

В ході Фестивалю висвітлювалися не тільки питання впровадження педтехнологій великого педагога, а й практичне використання в освітній діяльності з дітьми його творів за розділами програм «Українське дошкілля» та «Впевнений старт», зокрема, мовленнєвого розвитку та формування комунікативної компетентності дітей-вихователі Головчак Л.М. та Вісич Ю.В.( Пустоварівський, Потічанський ДНЗ), дослідницько-пошукової роботи з дітьми старшого віку – вихователь Бойко Т.В. (Решетилівський НВК школа І ст.-дитячий садок).

Про просвітницьку роботу педагогічного колективу з батьками по вихованню та гармонійному розвитку дітей розповіла Черкун Н.А., методист Жовтневого ДНЗ.

Всі виступи учасників методичного Фестивалю супроводжувалися зразками демонстраційних матеріалів, проведенням ділових ігор та тренінгів.

В рамках Фестивалю проходив ярмарок педагогічних ідей «Творчі сходинки освітян Решетилівщини-2014».

Методист
Л.М.Моцар

Переглядів: 578 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту