Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Грудень » 19 » Змагалися юні науковці
10:35
Змагалися юні науковці

 15 грудня цього року відбувся районний  конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.  Учасниками  стали 18 учнів 8-11 класів із 9 закладів, а саме:  із Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника – 4 учасники,  із Калениківської  ЗОШ І-ІІІ с. – 3 учасники,  по 2 учасники було із Покровської, Федіївської, Малобакайської, Сухорабівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, по 1 учаснику  - із  Шевченківської, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Лобачівського НВК. На відкритті  конкурсу присутніх привітали  Тищенко Л.М., директор  Калениківської  школи та  науковий керівник  учнівських робіт,  Рак Ж.В., заступник директора  Решетилівської гімназії та голова журі  наукового відділення  хімії та біології, методист  районного методичного  кабінету   відділу освіти, сім’ї, молоді та  спорту РДА Глушко О.О.  Впевненості  та успіху побажала   своїм одноліткам    одинадцятикласниця із  гімназії Дзерин Віта, яка вже має досвід перемоги на минулорічних конкурсах районного та обласного рівнів.

 Згідно  програми  конкурсу учасники виконували  контрольну роботу з базового предмету та захищали свої  учнівські наукові дослідження  у 14 секціях  шести наукових відділень  (математики; технічних наук; хімії та біології; екології та аграрних наук; історії; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства).

Предметні журі  визначити  переможців конкурсу

І. Відділення  літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства:

 

Горяєва Наталія, учениця 11 класу Покровської ЗОШ І-ІІІ ст., 1 місце, секція мистецтвознавства , науковий керівник  Кучук Р.Т.;

 

Бабенко Артем, учень 10 класу Решетилівської гімназії , 1 місце, секція українська література, наукові керівники  Хлистун О.М., Клюка С.О.;

 

Лукинчук Євгенія,  учениця 10 класу Малобакайської  ЗОШ І-ІІІ ст., 2 місце, секція українське народне мистецтво , науковий керівник  Бодня Н.М.

ІІ. Відділення  хімії та біології.  Екології та аграрних наук:

 

Житник Оксана, учениця 11 класу Покровської ЗОШ І-ІІІ ст., 1 місце, секція охорона довкілля та раціональне природокористування, науковий керівник  Смірнова В.М.;

 

Калініченко Віра, учениця 8 класу Калениківської  ЗОШ І-ІІІ ст., 1 місце, секція зоології та ботаніки, науковий керівник  Піхуля  Н.О.;

 

Пахар Аріна, учениця 11 класу Калениківської  ЗОШ І-ІІІ ст., 2 місце, секція зоології та ботаніки, науковий керівник  Тищенко Л.М.;

 

Хоменко Анна, учениця 10 класу Сухорабівської  ЗОШ І-ІІІ ст., 3 місце, секція зоології та ботаніки, науковий керівник  Дмитренко В.І.

 

Терещенко Кароліна, учениця 11 класу Калениківської  ЗОШ І-ІІІ ст., 3 місце, секція екології, науковий керівник  Тищенко Л.М.;

 

ІІІ. Відділення  математики,  технічних наук:

 

Косенко Микита, учень 8 класу Лобачівського НВК, 2 місце, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження , науковий керівник  Срідний  С.О.;

 

Гарець Злата, учениця 8 класу Шевченківської   ЗОШ І-ІІІ ст., 3 місце, секція математики, науковий керівник  Кисельова А.О.;

 

Озеров Олексій, учень 10 класу Федіївської    ЗОШ І-ІІІ ст., 3 місце, секція математики, науковий керівник  Кучевський М.І.

 

ІV. Віділення історії

 

Дзерин Віта, учениця 11 класу Решетилівської гімназії, 2 місце, секція історичне краєзнавство,  науковий керівник Кошова В.М.;

 

Ступа  Оксана,   учениця 11 класу Решетилівської гімназії, 3 місце, секція історія України, науковий керівник  Кошова В.М.;

 

Убийвовк Дарина, учениця 10 класу Решетилівської гімназії, 3 місце, секція етнології, науковий керівник  Горбач Т.В.

Учням, які  братимуть участь у наступному обласному етапі конкурсу,  журі надали рекомендації   щодо  подальшої підготовки.

 

Переглядів: 37 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту