Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Листопад » 28 » Засідання Школи інклюзивного навчання на тему: «Робота з дітьми з затримкою психічного розвитку»
15:05
Засідання Школи інклюзивного навчання на тему: «Робота з дітьми з затримкою психічного розвитку»

27 листопада 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбулося засідання Школи інклюзивного навчання на тему: «Робота з дітьми з затримкою психічного розвитку».

В роботі засідання взяли участь: практичні психологи та педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході заходу Загоруйко Л. В., дефектолог Решетилівської ЗОШ I ст., ознайомила присутніх з психологічною характеристикою та корекційною роботою з дітьми з затримкою психічного розвитку. Зупинилася на психологічних особливостях дітей з ЗПР. Познайомила з методами та прийомами корекційної роботи, які б сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів. Наголосила на труднощах, які виникають в ході роботи.

Методист з корекційної освіти Срібна А. В. зосередила увагу на значенні інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, зокрема для дітей з ЗПР, адже при наданні вчасної корекційної допомоги, діти отримують відповідні знання та вміння, що дадуть змогу їм реалізувати себе в майбутньому, а це можливо при командному підході та своєчасній роботі спрямованій на подолання проблем.

Зацікавила своїм досвідом роботи присутніх Лифар Г. М., вчитель 3 класу Жовтневої ЗОШ I-III ст., яка працює в умовах інклюзивного навчання. Галина Миколаївна продемонструвала результати своєї роботи, поділилася спостереженнями та висновками. Визначила фактори, які слід враховувати в своїй роботі. Надала цінні поради педагогам щодо навчання та виховання дітей з затримкою психічного розвитку, адже такі діти потребують особливої уваги та індивідуального підходу.

Присутні мали змогу отримати відповіді на запитання, які виникали в ході засідання, ділилися своїм досвідом, надавали поради своїм колегам, адже кожний розуміє, що відповідальність за подальшу адаптацію в соціумі, перш за все, полягає на команду спеціалістів, яка працює з дітьми та готує її до подальшого життя.

Срібна А.В.
методифст РМК

Переглядів: 542 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту