Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 6 » Засідання РПМК вчителів біології
12:33
Засідання РПМК вчителів біології

Виїзні засідання районних предметних методичних комісій – важлива форма роботи, яка дозволяє фахівцям обмінятися передовим досвідом, новими здобутками, напрацюваннями, ідеями.

5 лютого на базі Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів біології з теми «Формування в учнів природничо-наукової компетентності як обов’язкової складової загальної культури особистості».

Директор школи Король І.І. звернувся з привітальним вступним словом до учасників засідання та познайомив з планом розвитку ЗНЗ «Школа життєвих пріоритетів».

Віртуальну екскурсію екологічною стежкою до Шарлаївського дуба провели майбутній учитель початкових класів, випускниця школи Хорольська Яна та учениця 9 класу Явдоченко Альона.

Досвідом роботи по підготовці учнів 9 класу до державної підсумкової атестації поділилася вчитель біології Срібна Н.Є. під час фрагменту уроку з теми «Ендокринна система людини. Залози внутрішньої секреції».

Майстер-класи провели вчитель початкових класів Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пазущан Т.М. по впровадженню здоров’язберігаючих технологій та вчитель біології Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Савченко О.Б. по підготовці дітей до олімпіад та ЗНО.

Зокрема, Олеся Борисівна у своєму виступі розповіла про механізми везикулярного транспорту в клітині, зв'язок між органелами та біохімічними процесами. Вона представила також свій методичний посібник «Розв’язування задач з молекулярної біології та генетики», який можна буде знайти на сайті РМК.

Керівник районної методичної комісії вчителів біології Смірнова В.М. висвітлила широке коло питань, пов’язаних з теоретичними та практичними аспектами організації навчально-виховного процесу при навчанні біології у загальноосвітніх навчальних закладах. Учасники засідання обговорили організаційно-управлінські, теоретичні й методичні проблеми впровадження інноваційних технологій у системі підвищення кваліфікації вчителів біології та питання навчально-методичного та наочно-дидактичного забезпечення навчально-виховного процесу на уроках біології.

В заключному слові завідуюча РМК Костогриз А.М. звернула увагу на самоосвітню діяльність вчителів біології у підвищенні рівня професійної компетентності та забезпеченні ефективності навчально-виховного процесу.

З метою поширення інформації та отримання учнями додаткових відомостей про досягнення світової біологічної науки для вчителів презентуємо перелік сайтів, на яких можна знайти цікаву і корисну інформацію:

http://www.biology.org.ua/ - Український біологічний сайт
http://www.school-collection.edu.ru/ - Природничий освітній портал
http://ostriv.in.ua/ - Сайт «Острів знань» 
http://www.college.ru/ - Освітній портал «Відкритий коледж»
http://www.en.edu.ru/ - Природничий освітній портал
http://www.pets.kiev.ua/ - Інформресурс про тварин
http://www.zin.ru/ - Сайт Зоологічного інституту РАН
http://www.zoosite.ru/ - Зоосайт
http://www.zooclub.ru/ - ЗооКЛУБ. Мегаенциклопедія про тварин
http://www.n-t.ru/ - Природничі та технічні науки: електронна бібліотека
http://www.membrana.ru/ - Віртуальна газета з питань сучасної науки
http://ng.ru/science/ - Наукова політика. Природничі та технічні науки. Гуманітарні дослідження
http://www.ecolife.org.ua/ - Громадський Інтернет-проект
http://www.ecoworld.8m.com/ - Сайт «Екосвіт»

Переглядів: 470 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту