Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Січень » 22 » Засідання РПМК вчителів 3-4 класів
13:34
Засідання РПМК вчителів 3-4 класів

20 та 21 січня 2015 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулися засідання районних предметних методичних комісій вчителів 3-4 класів з теми «Розвиток комунікативних умінь і навичок педагогів».

Засідання проходили у формі тренінгу, який був спрямований на розвиток у педагогів таких професійно важливих якостей, як ефективний індивідуальний стиль професійної діяльності, вміння успішно спілкуватися з колегами по роботі і керівництвом школи, учнями та їх батьками, а також з членами своєї сім'ї.

Завдання тренінгу вирішувалися шляхом рефлексії та вербалізації учасниками життєвих та професійних цінностей та принципів; аналізу плюсів та мінусів професійних ролей; відпрацювання навичок професійного спілкування; формування позитивної «Я - концепції-педагога»; вирішення професійно-творчих завдань; гармонізації емоційного стану.

Тренером - завідуючою районним методичним кабінетом Костогриз А.М. - були запропоновані вправи, які допомагають виробити такі якості, як позитивне ставлення до дитини, емоційне прийняття молодшого школяра, розвивають спілкування з ним, способи ефективної саморегуляції.

На занятті у процесі виконання вправ вчителі мали змогу замислитись над цінностями обраної професії, узгодити професійну Я-концепцію (Я-образ та самооцінку), проаналізувати та розвинути професійно важливі якості, сформувати позитивне ставлення до суб’єктів навчально-виховного процесу, професійно удосконалитися шляхом творчого вирішення типових для шкільної практики ситуацій, розвинути вміння знаходити правильні рішення та не допускати помилок.

Крім того, було обговорено питання про інновації в українській системі освіти, підготовку до ДПА, дотримання вимог інструктивно-методичного листа ПОІППО імені М.В.Остроградського від 26.09.2014 року № 2057 «Вимоги до ведення класного журналу в 1–4 класах загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області».

Переглядів: 364 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту