Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 14 » Засідання РПМК вчителів 1 класів
14:47
Засідання РПМК вчителів 1 класів

13 лютого 2014 року на базі Жовтневого ДНЗ та Жовтневого НВК відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1-х класів за темою «Особливості освітнього процесу початкової школи в контексті упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Аспекти адаптації шестирічних першокласників в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

На високому методичному рівні, цікаво і змістовно були проведені уроки навчання грамоти (читання) у 1-А класі з теми: «Закріплення букви «Ш» (учитель Кабак В.А.) та математики у 1–Б класі з теми: «Додавання і віднімання числа на основі порядку слідування у натуральному ряді. Порівняння значення виразу і числа. Множини.» (учитель Денисенко Л.А.).

Учителі показали як працювати над удосконаленням читацьких навичок, розвивати аналітико-синтетичні здібності, спостережливість, увагу, зв’язне мовлення, збагачувати словниковий запас учнів, виховувати допитливість, дбайливе ставлення до природи. Учні за півроку навчання в школі продемонстрували вміння організовувати своє робоче місце, орієнтуватися в часі, планувати свої дії, доводити роботу до кінця, здатність співпрацювати в парах, уміння проявляти ініціативу та брати на себе відповідальність, здатність логічно мислити, чітко відповідати.

Після перегляду уроків продовжилась робота в Жовтневому НВК, де директор школи Литвин Ю.В. презентувала роботу навчального закладу.

Під час теоретичної частини засідання Колодяжна І.В., вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня, поділилася досвідом роботи з теми «Гра як засіб інтенсифікації навчального процесу під час вивчення математики молодшими школярами». Бурдіна Г.Д., вчитель початкових класів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела майстер-клас з проблеми «Розвиток творчих здібностей дітей на основі гуманно-особистісного підходу до навчання і виховання».

У підсумку роботи завідуюча РМК Костогриз А.М. звернула увагу на організаційно-методичні особливості роботи з Букварем (букварна частина) авт. М.Д.Захарійчук та «Читанкою» (післябукварна частина) авт. В.О.Науменко.

Засідання пройшло пізнавально, повчально. Вчителі взяли для роботи багато нового, поділилися своїми враженнями від побаченого.

У ході засідання вироблено рекомендації.

Переглядів: 381 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту