Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Березень » 28 » Впровадження освітніх технологій
11:09
Впровадження освітніх технологій

28 березня на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» був проведений навчальний тренінг «Організація освітнього процесу за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією». В ньому взяли участь вихователі із 22 закладів дошкільної освіти.

 Даний захід проводився з метою формування у педагогів уявлення про сутність інтегрованої особистісно орієнтованої технології, вміння визначати основні методи та прийоми технології, її вплив на формування в дошкільників цілісної картини світу.

 У вступній частині методист з дошкільної освіти Моцар Л.М. розкрила питання інтеграції в освіті  та інтегрованого навчання згідно Концепції Нової української школи та важливість даної проблеми для дошкільної освіти.

 В ході тренінгу під керівництвом Черкун Н.А. ознайомилися із видами  інтегрованого планування, яке сприяє варіативній побудові змісту освітнього процесу і зберігає базисну його спрямованість, враховуючи специфіку дошкільного закладу.

 Змістовно пройшов практикум «Інтегрований день». Вихователі підбирали тему інтегрованого дня, складали інтелектуальну павутинку до даної теми та, працюючи в групах, планували свою роботу з дітьми за режимом роботи закладу: ранковий прийом дітей , заняття, прогулянка.

 Як підсумок, педагоги визначили переваги інтегрованої технології в освітньому процесі. Зокрема, вона сприяє підвищенню мотивації навчання, формує пізнавальний інтерес вихованців, надає можливість встановлювати взаємозв’язки між явищами та об’єктами, стимулює організацію виховного процесу на якісно новому рівні.

 По завершенні заходу учасники отримали методичні рекомендації з даної теми та обмінялись враженнями.

 Дякуємо колективу ЗДО на чолі з в.о. завідувача Черкун Н.А. за створену творчу атмосферу та комфортні умови роботи.

Методист РМК  Моцар Л.М.

 

 

Переглядів: 215 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту