Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Витоки мовленнєвого розвитку дошкільників
14:28
Витоки мовленнєвого розвитку дошкільників

В.Сухомлинський говорив, що перше завдання школи – «навчити дітей добре мислити і говорити», а розпочинати цю роботу треба вже зі старшими дошкільниками. Весь зміст навчання, духовний та розумовий розвиток дитини повинен стояти на «трьох китах»: «яскрава думка, живе слово і творчість дитини». Саме питанню організації ефективної творчої роботи вихователя з розвитку мовлення було приурочене чергове засідання вихователів різновікових груп ДНЗ, яке відбулося 10 квітня на базі Потічанського ясла-садка «Золота рибка»

В теоретичній частині семінару педагоги мали змогу пригадати види занять з навчання дітей розповідання, вимоги до розповідей та загальні правила проведення занять та прийоми навчання дітей розповідання. Особлива увага зверталася на організацію роботи з книгою та ілюстративним матеріалом. Свої знання та вміння вихователі показали в ході тренінгу на тему: «Інтегровані підходи до використання літературних творів в освітньому процесі». Активними учасниками семінару були вихователі Головчак Л.М., Тяско Ю.В., Гаврилова Л.В., Савеля Л.В., Черкун Н.А. (Пустоварівський, Новомихайлівський, Пащенківський, Сухорабівський та Жовтневий ДНЗ).

Учасники засідання переглянули заняття з дітьми різновікової групи з мовленнєвого розвитку «Прийшла до нас весна чарівна» (вихователь Вісич Ю.М.).

Черкун Н.А., керівник семінару, прокоментувала методичні рекомендації, вироблені в ході семінару та провела анкетування вихователів на тему: «Які проблеми є актуальними для Вас у вашій роботі ?»

Методист РМК Моцар Л.М. підвела підсумки роботи семінару за рік та окреслила завдання на наступний 2014-2015 н.р., виходячи з результатів проведеного анкетування.

Л.М.Моцар,
методист РМК

Переглядів: 382 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту