Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Грудень » 30 » Відкриваємо нові можливості у формуванні географічної компетенції
17:19
Відкриваємо нові можливості у формуванні географічної компетенції

     30 грудня 2015 року,  в актовій залі  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, відбувся круглий стіл на тему   «Формування предметної компетенції вчителя в умовах  упровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»  для  вчителів географії та економіки ЗНЗ району.

З вітальним словом  до присутніх звернулася Бережна Світлана Миколаївна, методист РМК відділу.

Учасники круглого столу працювали над понятійним апаратом   Державного стандарту, характеризували географічні компетенції, на основі формування яких учні досягають певних рівнів географічної навченості, взяли участь в конкурсі  “Відеозапитання».

Бережна С.М.  розповіла про участь в роботі обласного  науково-практичного семінару «Формування географічних компетенцій учнів в умовах упровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», ознайомила із пропозиціями друкованої продукції   «Інституту передових технологій»,   редакції навчальної тематики ДНВП «Картографія», та про зустріч із Бойко Валентиною Михайлівною, автором підручників та навчально-методичних комплектів із географії.

На  особливостях підготовки до ЗНО у 2015-2016 навчальному році зупинилася  Таранець О.В., керівник РПМК.   Досвідом   використання на                                     

уроках економіки сучасних інтерактивних методів навчання поділилася

Веденьова Т.Ю., вчитель  Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника. Нові можливості у формуванні предметної компетенції розкрив слухач школи молодого вчителя при Регіональній школі новаторства Полтавщини Кисельов В.Ю., вчитель Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка,  ознайомивши з підготовкою та проведенням інфоуроку.

Члени зібрання прийшли до висновку, що актуальність питання компетентнісного навчання   в умовах входження системи освіти України у європейський простір та упровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти  зростає.

По підсумках роботи за 2015 рік членам РПМК було вручено   подяки: Кисельову Юрію Валентиновичу, як учаснику АТО, Таранець Олені Вікторівні за результативну роботу з обдарованими дітьми, Кисельову Віталію Юрійовичу, як вчителю-новатору, Міхно Світлані Іванівні, як вчителю з найбільшим стажем педагогічної праці, Приходьку Максиму Ігоревичу, як вчителю географії - початківцю, ювіляру Ткаченку Анатолію Михайловичу  та Срібній Надії Євгеніївні, яка викладає найбільше предметів.

 

Методист                                     С.М.Бережна

 

Переглядів: 253 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту