Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Листопад » 22 » Відбувся круглий стіл
09:08
Відбувся круглий стіл

Актова зала Решетилівської селищної ради 21.11.2014 була велелюдною, адже питання, що стояло на порядку денному «Утвердження ідеалів гідності, свободи та демократії в українському суспільстві» об’єднало багатьох: вчителів історії – членів районної предметної комісії вчителів історії та правознавства, державних службовців, активних представників громадськості селища та району.

Перед присутніми виступили Віктор Бережний, голова Решетилівської райдержадміністрації, Петро Кошовий, голова Решетилівської районної ради, Анатолій Ханко, учасник АТО, які зупинилися на питаннях сьогодення, розкрили зміст своєї роботи в плані утвердження ідеалів гідності та свободи на теренах району, в ході АТО.

З особливою увагою, учасники круглого столу, слухали виступ Ревегука В.Я., кандидата історичних наук, викладача ПНПУ імені В.Г.Короленка, який висловив свої думки стосовно історії України та презентував книгу «Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.)», яка нещодавно вийшла друком. Володимир Якович подарував кожній шкільній бібліотеці примірник своєї книги.

Присутні мали змогу висловити і свої думки.

Методист райметодкабінету відділу Бережна С.М. від присутніх та вчителів подякувала Ревегуку В.Я., за його працю, за зустріч, за подарунок, за школу людяності та мужності, яку вони пройшли навчаючись у Володимира Яковича. Вчитель Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Талісман Катерина вручила презентанту квіти. Завершилася зустріч спогадами про студентське життя та спільним фото.

Зустріч вчителів із своїм викладачем відбулася за сприяння Зінченка В.Г., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, який був присутній на зустрічі.

По підсумках участі в круглому столі «Утвердження ідеалів гідності, свободи та демократії в українському суспільстві», члени районної предметної комісії вчителів історії та правознавства виробили рекомендації, які допоможуть кращому висвітленню подій сучасності в ході вивчення предметів суспільного циклу, сприятимуть вихованню громадянина України.

Зокрема вчителям рекомендують працювати над такими питаннями:

1. При підготовці до уроків з курсу «Історія України», зокрема тем «Наш край» використовувати матеріал книги Ревегук В.Я. «Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.) .

2. Виховання ідеалів гідності, свободи та демократії здійснювати на прикладах Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Методист С.М.Бережна


За трибуною Ревегук В.Я.


В залі


В.Я. Ревегук (в центрі) з керівниками району та членами РПМК вчителів історії та правознавства

Переглядів: 290 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту