Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Березень » 3 » Відбулося засідання РПМК вчителів музичного мистецтва та художньої культури
16:10
Відбулося засідання РПМК вчителів музичного мистецтва та художньої культури

28 лютого 2014 року на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів музичного мистецтва та художньої культури.

Тема засідання: «Формування ключових і предметних компетентностей педагога шляхом використання ІКТ у процесі викладання музичного мистецтва та художньої культури».

Музично-естетичне виховання є одним з важливих чинників формування гармонійної, духовно багатої особистості й передбачає прилучення людини з дитинства до культурної спадщини свого народу та народів світу. Особливу роль у цьому відіграють уроки музики та художньої культури.

Гостинно зустрічали гостей директор школи І.Ю.Косенко, заступник К.О.Степаненко, вчитель музики Л.В. Браткевич та інші вчителі школи.

Члени методичної комісії, переглянувши презентацію, познайомились з життям школи, з її історією та надбанням, з планом розвитку.

Керівник РПМК вчителів музики Калініченко В.І. ознайомив присутніх з планом та метою роботи, а також підкреслив особливості формування творчої активності учнів на уроках музичного мистецтва.

Урок музики в 7 класі з теми «Пам’яті Т.Г.Шевченка» провела Браткевич Л.В. Вона яскраво розкрила основну мету та загальні завдання, спрямовані на формування освітніх компетенцій вихованців. Учні впевнено й грамотно відповідали на запитання вчителя, уважно слухали музику, характеризували її, користуючись відповідною музичною термінологією, інтонаційно чисто співали програмовий твір.

Ліана Володимирівна, як переможець І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» (номінація «музика»), поділилася досвідом роботи щодо пробудження естетичних почуттів учнів засобами музики.

Члени методичної комісії Комлєва В.А., Самойленко С.А., Хоружа Т.С. активно включилися в обговорення уроку, а вчитель Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Юхименко Л.Ю. поділилася своїми методичними знахідками з художньої культури.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. ознайомила присутніх з результатами вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з художньої культури, а також відзначила, що питання художньо-естетичного виховання учнів в умовах даної школи вирішується, завдячуючи старанним зусиллям вчителя музичного мистецтва, дирекції, вчительського колективу школи. Адже там, де люблять мистецтво дорослі – там обов’язково народжуються і юні таланти.

Приємні хвилини відпочинку учасникам заходу подарував вокальний колектив «Ніжність» (керівник Браткевич Л.В.).

Переглядів: 420 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту