Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2013 » Листопад » 21 » Відблося районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів
15:52
Відблося районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

20 листопада на базі Решетилівської гімназії ім. І. Л. Олійника пройшло районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Соціально – психологічний супровід дітей та учнівської молоді з девіаціями в поведінці»

Учасників методичного об’єднання зустріли Чуприна Л.А., заступник директора з науково – методичної роботи та Кошова В. М., вчитель світової літератури, яка провела цікаву та змістовну екскурсію в шкільному музеї.

На теоретичній частині зібрання Пащенко В. М., завідуюча РЦППСР проаналізувала профілактичну роботу працівників психологічної служби щодо правопорушень серед дітей та учнівської молоді у 2013 – 2014 н. р.

Для поліпшення проведення профілактичної роботи працівникам служби запропонувала:

  • налагоджувати співпрацю з організаціями, що працюють у сфері попередження протиправних дій неповнолітніх, залучати до співпраці громадські організації;
  • урізноманітнювати форми та методи профілактики, збільшувати застосування вербальних методів: окрім лекцій та бесід, які передбачають пасивне сприйняття інформації, використовувати диспути, дискусії, вікторини, інтерактивні методи подання інформації (тренінги, сюжетно-рольові ігри, вправи);
  • підготовка волонтерів, які можуть стати контактними особами для дітей, схильних до девіантної поведінки.

На практичній частині психологи та соціальні педагоги переглянули фрагмент корекційно – розвивального заняття для учнів 8 класу «Наші маски та ролі», яке провела психолог Решетилівської гімназії ім. І. Л. Олійника Полонська Ю. Ю.

Під час аналізу заняття, психологи відмітили природність, емоційну врівноваженість, послідовність у проведенні практичних вправ Полонською Ю. Ю.

На занятті учні були безпосередні, відкриті, розкуті у висловлюванні власних думок і переживань.

В кінці зібрання Полонською Ю. Ю. був проведений майстер – клас «Самопізнання в роботі практичного психолога і соціального педагога».

На якому працівники для себе з’ясували: Хто такий психолог? Місія психолога в навчальному закладі? Перспективи діяльності психолога в майбутньому. 

В ході роботи були виробленя рекомендації

Пащенко В.,
завідуюча РЦППСР

Переглядів: 390 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту