Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Квітень » 8 » Веб-ресурси у забезпеченні безперервної самоосвіти педагога
16:57
Веб-ресурси у забезпеченні безперервної самоосвіти педагога

Ця тема зацікавила учителів іноземної мови шкіл району на березневому засіданні районної предметної методичної комісії.

У навчальних закладах району набули поширення технології навчально-виховного процесу, які ґрунтуються на використанні сучасних електронних засобів. Вже є перші спроби створення персональних професійних сайтів та блогів учителями, зокрема Хрипливою Т.О. із Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Сиваш О.Ю. Біленькою І.Я із Решетилівської гімназії. Проте, дане питання потребувало теоретичного вивчення та практичного вирішення.

На засідання до учителів англійської та німецької мов був запрошений учитель інформатики Друголиманської школи І-ІІ ст. Калініченко С.Г., який показав на прикладі роботи персонального сайту можливості даного веб-ресурсу, його ефективне використання в якості навчально-методичного комплексу як учителем, так і учнями для підготовки до уроків, виконання контрольних завдань тощо. Пояснив, як учні можуть працювати з матеріалами сайту у класі та за його межами. Практично показав, що такий підхід до планування й організації навчального процесу дозволяє ефективно реалізувати навчальну програму і зацікавлює учнів предметом. Адже веб-ресурси допомагають використовувати мережі Інтернет не лише для спілкування в соціальних мережах, перегляду відео, прослуховування музики і пошуку необхідних рефератів, а й використання цієї мережі для розв’язання навчальних завдань, полегшення процесу навчання і засвоєння знань.

Також під керівництвом Станіслава Григоровича учителі практично навчалися створювати блоги та сайти у конструкторі Еdukit.

Учителі ще раз пересвідчилися, що жодна освітня технологія не може розглядатися як універсальна. Організація навчального процесу в сучасних умовах вимагає поєднання різних технологій, творчого підходу до використання кожної з них, а також створення нових навчальних технологій.

О.Глушко,
методист РМК

Переглядів: 354 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту