Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Січень » 22 » Вчителі інформатики навчаються
11:25
Вчителі інформатики навчаються

21 січня в приміщенні кабінету інформатики Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося засідання РПМК вчителів інформатики.

На засіданні були присутні вчителі інформатики всіх загальноосвітніх закладів району. План засідання передбачав ряд питань, які і були висвітлені на зібранні.

Перед вчителями інформатики на сьогодні стоять завдання, щодо підвищення ІКТ компетентності,бо це є необхідною умовою для педагогічної діяльності в сучасному інформаційному освітньому просторі. Саме над цією проблемою і працювали вчителі на засіданні методичної комісії.

Керівник РПМК Гнида В. В. ознайомив присутніх із матеріалами обласних семінарів з інформатики, шляхами та завданнями підвищення ІКТ компетентності вчителів в умовах розвитку інформаційного суспільства. Він запропонував деякі програмні засобами, які дозволять ефективніше використовувати можливості НКК у навчально-виховному процесі. Це програми для віддаленого керування комп’ютерами для демонстрації, тестування тощо. Також Віталій Васильович провів майстер-клас «Використання інтерактивної стіни Padlet». Під час майстер-класу вчителі ознайомилися із можливостями інтерактивної стіни Padlet, обмінювалися повідомленнями, гіперпосиланнями та файлами на створеній стіні, створили власні інтеративні стіни.

Корисною була розповідь Косолапа А. В., вчителя Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., про проведення предметних олімпіад з інформатики, особливості завдань та оцінювання. Він закликав активніше брати участь у підготовці учнів до районної олімпіади з інформатики.

Косенко І. Ю., вчитель Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст. ознайомила присутніх із власним досвідом участі в обласному конкурсі з інформаційних технологій, особливостями підготовки учнів, охарактеризувала конкурсні завдання та запропонувала активізувати роботу щодо участі учнів у конкурсах з інформаційних технологій різного рівня.

Цікаво пройшов майстер-клас «Створення нелінійних презентацій за допомогою веб-сервісу Prezi.com», який провів Шулик П. П., вчитель Федіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Вчителі ознайомилися із можливостями та особливостями середовища, способами його використання, вчилися створювати презентації за допомогою даного веб-сервісу.

На завершення роботи методичної комісії відбулася конференція з обміну досвідом та схвалення методичних рекомендацій.

Методист РМК
Т.К. Сутула

Переглядів: 322 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту