Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Січень » 5 » Вчимося навчати в умовах оновлення змісту освіти
12:30
Вчимося навчати в умовах оновлення змісту освіти

 В  умовах імплементації Закону України «Про освіту» виникає необхідність осучаснення  підходів до організації навчального процесу, адже освіта із знаннєвої  має стати компетентнісною. Тому пріоритетним на сьогодні є не оволодіння учнями певним об’ємом  знань, які легко отримати “клікнувши” один раз у Вікіпедії, а формування в учнів на основі певних знань   комплексу умінь, навичок,  ставлень і цінностей.

 Таку мету ставили перед собою вчителі хімії, які 05 січня 2018 року зібралися в  актовій залі відділу  освіти, сім’ї, молоді та спорту на  засідання районної предметної методичної комісії  вчителів хімії   на тему “Компетентнісний  підхід у  вивченні  хімії   в  умовах оновлення  змісту  освіти”.

 Про формування дослідницької компетентності школярів через  участь у різних формах роботи з обдарованими школярами (олімпіади, конкурси, турніри) говорив  Піхуля Володимир Григорович, вчитель хімії Калениківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник РПМК вчителі хімії.      

Що таке  компетентнісний підхід у вивченні хімії в умовах оновлення змісту освіти з використанням матеріалів роботи обласного науково-практичного семінару, який відбувся 18.10.2017 у м. Полтаві, розповіла Петрова І.С., вчитель хімії Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 Бережна С.М., методист РМК, наголосила на необхідності участі вчителів хімії у конкурсному відборі підручників для учнів 10-го класу, опрацюванню нових навчальних програм для учнів10-11 класів, підвищенні майстерності педагогів шляхом самоосвітньої діяльності, участі у фахових конкурсах.

 В рамках засідання було проведено круглий стіл “Реалізація концепції Нової української школи на уроках хімії  у   9 – му класі: проблеми і шляхи вирішення”, модератор Піхуля В.Г.

 За підсумками роботи РПМК вироблено рекомендації для вчителів хімії.

Методист С.М.Бережна

Робочі моменти на світлинах (фото Калініченка С.Г.)

 

Переглядів: 223 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту