Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Листопад » 13 » Учнівські олімпіади -2015
10:28
Учнівські олімпіади -2015

                 Розпочалися Всеукраїнські учнівські олімпіади з  навчальних  предметів, які є одним з головних різновидів  інтелектуальних змагань на освітньому просторі України. Олімпіади покликані  заохотити учнівську молодь до вивчення шкільних  предметів, що в  перспективі  обов’язково  позитивно  вплине  набір майбутньої професії. У жовтні   відбувся шкільний етап олімпіад.  А 7 та 8  листопада  2015 року  районний етап  учнівських  олімпіад  зібрав  197учнів  усіх шкіл району  із    предметів:  математика, історія, трудове  навчання (технічні та обслуговуючі види праці ),  німецька мова, екологія, географія. 
              Вивчення  програмових тем на уроках,  індивідуальні заняття поглибленого характеру  з учителями, самоосвітня  робота  вдома  не пройшли для кожного учасника даремно: школярі    розширили  свій   кругозір,  отримали поштовх  до нових  знань, а окремі   учні,   здобувши  перемогу,  впевнено заявили  про себе та свою школу на  рівні району.
                Тож вітаємо усіх учасників  олімпіад, а особливо учнів-переможців та їх учителів –наставників! 
                             З  математики: 
6 клас
Бодня Олексій - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце,   учитель Сливка Н.В.
Івко Андрій     -   Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Сливка Н.В.
Косенко Микита  - Лобачівська ЗОШ І-ІІст., ІІ місце, учитель Деньга В.М.
Черевач Даниїл - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Ігнатенко К.М.
Алясін Руслан -  Першолиманська ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель Пилипенко Л.В.
Дробак Ольга   - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Бондаренко І.А.
7 клас
Федорова Лада - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Мовчан Т.В..
Радченко Валерія - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Мовчан Т.В.
Туз Валерія – Плосківська ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Закапко Н.Г. 
8 клас
Чех Юлія  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Чуприна Л.А..
9 клас
Задорожна Марина - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Ігнатенко К.М
Калініченко  Ілона - Друголиманська ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель Калініченко С.Г.
Різник Ельвіра - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Ігнатенко К.М.
10 клас
Гончар Ярослав - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Сливка Н.В.
Галанська Марина - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Сливка Н.В.
11 клас
Лісаченко Олександр - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Мовчан Т.В.

                       З німецької  мови 
8 клас
Житник Оксана – Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель Лозицька  Л.О.
Бодня Богдан  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Біленька І.Я
Шанта Едуард  - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка,  ІІІ місце, 
учитель   Андрончик С.Г.
9 клас
Мезіна Марина –    Першолиманська  ЗОШ І-ІІст., ІІ місце, учитель Палько О.Г.
Вовченко Руслана - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені академіка В.О.Пащенка,  ІІІ місце, 
учитель   Андрончик С.Г.
10 клас
Силенко Ілона - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені академіка В.О.Пащенка,  І місце, 
учитель   Андрончик С.Г.
Витівська Радміла – Федіївська  ЗОШ І-ІІІст. ,  ІІ місце, учитель Сидоренко Т.В.
Савченко Ілона    -       Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені академіка В.О.Пащенка,  ІІІ місце, 
учитель   Андрончик С.Г.

11 клас
Коба Діана - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка,  І місце, учитель   Андрончик С.Г.
Бондар Юлія         – Малобакайська   ЗОШ І-ІІІст.,  ІІ місце,     учитель   Бодня Н.М.
Омельченко Анастасія – Демидівська  ЗОШ І-ІІІст,   ІІІ місце,     учитель   Ноженко Л.І.                    

                                  З  історії 
9 клас
Голобородько Анастасія – Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель Юркевич Н.В.
Ступа Богдан     - М’якеньківська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель Шкурупій Я.В.
10 клас
Філончук Галина - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель  Юркевич Н.В.
Шамрай Марія - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Горбач Т.В.
Науменко Вікторія - Калениківська ЗОШ І-ІІІст, ІІІ місце, учитель Каленчук В.П.
11 клас
Курінний Микола - Плосківська ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Талісман К.М.
Геращенко Анастасія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель  Юркевич Н.В.    
Шулик Ліна - Федіївська  ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Найко В.В.

                               З екології 
11 клас
Сидоренко Лариса - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Северин І.В.
             

                     З обслуговуючих видів праці
8клас
Богушевська Валентина  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Яголковська Т.А.
Горєва Наталія  - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ  місце, учитель  Голобородько Л.Р.
Вдовиченко Інна - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Золотарьова О.О.
9 клас
Голобородько Анастасія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель  Голобородько Л.Р.
Надточій Діана  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Золотарьова О.О.
10 клас
Бордюг Євгенія - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Золотарьова О.О.
11 клас
Сидоренко Лариса - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Яголковська Т.А.
                   

                       З технічних видів праці 
8 клас
Петренко Едуард - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель  Павлюк М.П.
Мальцев Назар – Калениківська  ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Новохатка В.Г.
Вегеш Олег - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель Павлюк М.П.
Мандич Ростислав - Колотіївська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель  Яременко В.С.
Рибчинчук  Станіслав – Демидівська  ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель  Ромась С.П.
9 клас
Ступа Богдан -  М’якеньківська  ЗОШ І-ІІст., І місце, учитель Ступа В.І.
Бехтер Олег - Калениківська  ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Новохатка В.Г.
Циган Владислав - Сухорабівська   ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель  Самойлов А.Б.
Гончаренко Станіслав – Колотіївська   ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель   Яременко В.С.
10 клас
Терещенко Артем      -  Малобакайська   ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель  Рясков В.О.
11 клас
Налойченко Сергій  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Верблюд А.Г.
Білокінь Ярослав - Калениківська  ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Новохатка В.Г

.
                                  З географії
8 клас
Моцар Влада -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель Таранець О.В.
Лут Дарія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель Таранець О.В.
Ступа Оксана -  М’якеньківська  ЗОШ І-ІІст., ІІ місце, учитель Шкурупій Я.В.
Чех Юлія -   Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Мосієнко П.О.
Стрілець Анастасія – Піщанська ЗОШ І-ІІІст.  імені Л.М.Дудки, ІІІ місце, учитель Славко Ю.М.
Кіптіла Інна - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Мосієнко П.О.
Дяв’ятка Вадим     - Першолиманська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель  Шуть Т.В.
9 клас
Таранець Антон  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Тищенко В.А.
Задорожна Марина - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Тищенко В.А.
Перч Аліна - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель Таранець О.В.
Бурса Віка -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Таранець О.В.
Яковенко Олег - Калениківська  ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель   Василенко С.М.
10 клас
Науменко  Вікторія - Калениківська  ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель   Василенко С.М.
Піщанська Яна - Піщанська ЗОШ І-ІІІст.  імені Л.М.Дудки, ІІ місце, учитель Славко Ю.М.
Філончук Галина -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Таранець О.В.
Приз Юлія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Таранець О.В.
Шамрай Марія - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Мороз Л.М.
Осипова Катерина   - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Мороз Л.М.
11 клас
Кучук Валентина -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., І місце, учитель  Таранець О.В.
Геращенко Анастасія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце, учитель  Таранець О.В.
Пилипчук Аліна - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені академіка В.О.Пащенка,  ІІ місце,                                учитель  Кисельов В.Ю.    

 Продовжуємо вітати учнів, які  14листопада  стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад   


            з української мови та літератури:
7 клас
Дмитренко Анастасія - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель  Клюка С.О.
Джулай Маргарита   - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель  Клюка С.О.
Радченко Валерія  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Журілова Н.Г.
Рашевська Марія - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка,  ІІ місце, учитель  Куцевол С.Б.
Федорова Лада - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель  Клюка С.О.
8 клас
Дзерин Віта         - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель  Хоружа Л.Г.
Ступа Оксана     – М’якеньківська ЗОШ І-ІІст., ІІ місце  учитель Прокопенко М.О.
Моцар Влада      - Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІ місце , учитель Коновська А.Г.
Тернієвська Сніжана -  Решетилівська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце  учитель Бережна Т.М.
Кіптіла Інна -      Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель  Пархоменко В.В.
Хлистун  Катерина - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель  Хоружа Л.Г.
Стрілець Анастасія   – Піщанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. ім Л.М.Дудки, ІІІ місце , учитель Станко Л.О.
9 клас
Задорожна Марина  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Пархоменко В.В
Бурса    Віка                      - Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІ місце , учитель Йова О.П.
Вовченко Руслана   -  Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка,  ІІ місце, учитель  Куцевол С.Б.
Мезіна Марина          - Першолиманська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце, учитель  Барна Л.М.
Перч Аліна                 -  Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІІ місце , учитель Йова О.П.
10 клас
Силенко Ілона          - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка,  І місце,  учитель  Куцевол С.Б.
Калинович Євгенія  – Малобакайська  ЗОШ І-ІІІст.,  ІІ місце, учитель  Москівець Л.П.
Шамрай Марія         - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Пархоменко В.В
Галанська Марина   - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Хоружа Л.Г.
Буцька Юлія            -  Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІІ місце , учитель Йова О.П.
Низова Ярослава     -  Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Хоружа Л.Г.  
11 клас 
Васюта Юлія     - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, І місце, учитель Терещенко Н.Є
Харченко Яна           -  Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Терещенко Н.Є
Коба Діана                 - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. імені  академіка В.О.Пащенка, ІІ місце,  учитель  Куцевол С.Б.
Шулик Ліна         - Федіївська  ЗОШ І-ІІІст.,  ІІ місце,  учитель  Грунь Я.І.
Бондар Юлія         - Малобакайська  ЗОШ І-ІІІст.,  ІІІ місце, учитель  Москівець Л.П.
Ваколюк Альона       - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Журілова Н.Г.
Похідняк Юлія          -  Піщанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. ім Л.М.Дудки, ІІІ місце , учитель Мусійко В.С.
Каленчук Юлія         -  Калениківська   ЗОШ  І-ІІІ ст., ІІІ місце , учитель Супрун О.В.


                                  З біології
8 клас
Чех Юлія                -    Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Кіблицька Н.П.
Житник  Оксана    -     Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІ місце , учитель Смірнова В.М.      
9 клас
Голобородько Анастасія -     Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., І місце , учитель Смірнова В.М.    
Задорожна Марина -  Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Кіблицька Н.П.
Різник Ельвіра       -    Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІІ місце, учитель Кіблицька Н.П.
Ступа Богдан         -     М’якеньківська  ЗОШ І-ІІст., ІІІ місце , учитель Каленіченко А.Г.

10 клас
Піщанська Яна     -   Піщанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. ім Л.М.Дудки, І місце , учитель Андрійко Т.В.
Осіпова Катерина -  Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Савченко О.Б.
Приз Юлія             -   Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІІ місце , учитель Кучук Р.Т.
11 клас
Кучук Валентина - Жовтнева ЗОШ  І-ІІІст., ІІ місце , учитель Смірнова В.М.
Власенко Андрій  -  Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Савченко О.Б.
Налойченко Сергій - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, ІІ місце, учитель Савченко О.Б.


                21 та 22 листопада  пройшли районні олімпіади  з правознавства, хімії, інформатики, астрономії, російської мови та літератури. Вітаємо  переможців з цих предметів:

                               з  правознавства: 
11клас
Леонова Оксана  - Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Горбач Т.В.
Геращенко Анастасія  -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст,  3 місце, учитель  Бабир С.Г.
10клас
Філончук Галина           – Жовтнева ЗОШ І-ІІІст, 1 місце, учитель  Бабир С.Г.
Щемур Карина         -  Демидівська  ЗОШ І-ІІІст, 2 місце, учитель  Онанко М.М.
Науменко Вікторія               -  Калениківська  ЗОШ І-ІІІст, 3 місце, учитель  Каленчук В.П.
9клас
Голобородько Анастасія     - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст, 3 місце, учитель  Бабир С.Г.

                                          з  хімії
7 клас 
Мірошник Олексій          - Федіївська  ЗОШ І-ІІІст, 1 місце, учитель  Кучук Р.Т.
Шендецький Олег          - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст, 2 місце, учитель  Вацька О.П.
Рибинчук Віка         -  Демидівська  ЗОШ І-ІІІст, 2 місце, учитель  Петрова І.С.
Омельченко Євгеній     -  Демидівська  ЗОШ І-ІІІст, 3 місце, учитель  Петрова І.С.
Любченко Ольга         -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3місце, учитель  Рак Ж.В
Джулай Маргарита         -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3місце, учитель  Рак Ж.В
Радченко Валерія         -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3місце, учитель  Рак Ж.В
8 клас
Моцар Влада           - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст, 2 місце, учитель  Вацька О.П.
9 клас
Задорожна Марина          -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Рак Ж.В
Бурса Віка                             -  Жовтнева ЗОШ І-ІІІст, 2 місце, учитель  Скрипченко Л.М.
Різник Ельвіра                      -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3місце, учитель  Рак Ж.В
Косенко  В’ячеслав        -  Плосківська ЗОШ І-ІІІст., 3місце, учитель  Сердюк Л.В.
10 клас
Лапко Владислав    - Піщанська ЗОШ І-ІІІст. ім.Л.М.Дудки, 3місце, учитель  Андрійко Т.В.
11клас
Власенко Андрій     - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Савченко О.Б.
 
                        з інформаційних технологій 
9 клас
Таранець Людмила  - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Срібна Н.М.
Купенко Максим    -Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2місце, учитель  Литвин О.В.
10 клас
Терещенко Артем –  Малобакайська  ЗОШ І-ІІІст, 1 місце, учитель  Гнида В.В.
Шабельник Сергій - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2місце, учитель  Срібна Н.М.
11 клас
Бас Євгеній  -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Литвин О.В.

                                  з інформатики 
10 клас
Гончар Ярослав  -  Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Срібна О.В.
11клас
Колодяжний Владислав - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель  Литвин О.В

           28 листопада 2015 року   олімпіади  з фізики, англійської мови та економіки завершили   другий (районний) етап учнівських олімпіадних  випробувань. Переможцями з цих предметів стали:

з фізики

7 клас

 Мірошник Олексій-  Федіївська  ЗОШ І-ІІІст., 3 місце, учитель Шулик П.П.

8 клас

Чех Юлія – Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3 місце, учитель Черкун В.М.

9 клас

Задорожна Марина - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Черкун В.М.

Бурса Віка  - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., 3 місце , учитель Величко Н.М.

10 клас

Гончар Ярослав - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1 місце, учитель  Рафальський О.С.

Михалевський Станіслав - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3 місце, учитель  Рафальський О.С.

Горбач Вадим - Федіївська  ЗОШ І-ІІІст., 3 місце, учитель Шулик П.П.

11 клас

Міланченко Валерія - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Черкун В.М.

 

з англійської мови

8 клас

Чех Юлія  - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1 місце, учитель Сиваш О.Ю.

Моцар Влада - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., 2 місце , учитель Антонець Н.І.

Кіптіла Інна  - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Сиваш О.Ю.

Горєва Наталія - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., 3 місце , учитель Антонець Н.І.

Середа Анастасія - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3 місце, учитель Сиваш О.Ю.

Плюта Ольга - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3 місце, учитель Бас В.О.

9 клас

Гайдук Олесь - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1 місце, учитель Бережна Л.М.

Задорожна Марина - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Бас В.О.

Ґудзь Роман - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2місце, учитель Бас В.О.

Тарасенко Віталій – Піщанська  ЗОШ І-ІІІст.ім Л.М.Дудки, 3 місце , учитель Грузінова І.І.

Бабир Мар’яна - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., 3 місце , учитель Антонець Н.І.

Клименко Ліна - Жовтнева ЗОШ І-ІІІст., 3 місце , учитель Антонець Н.І.

10 клас

Шамрай Марія - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 3місце, учитель Черкун С.І.

11 клас

Колодяжний Владислав  - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 1місце, учитель Сиваш О.Ю.

Курінний Микола  -  Плосківська  ЗОШ І-ІІІст., 2  місце , учитель Хриплива Т.О.

Лісаченко Олександр  - Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, 2 місце, учитель Сиваш О.Ю.

Шулик Ліна- Федіївська ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце, учитель Сидоренко Т.В.

Переглядів: 746 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 147
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту