відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Квітень » 24 » Участь у Дні відкритих дверей Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка
08:32

23 квітня  2016 року   учні  нашого району   взяли участь заходах, які проводилися в рамках  Дня  відкритих  дверей у Кременчуцькому  педагогічному  коледжі  ім. А. С.Макаренка.

Зокрема:     волейбольна  команда дівчат із Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника  змагалися  на відкритій першості  коледжу  на кубок майстра  спорту, директора  коледжу Гальченка Івана Васильовича, в результаті вибороли друге місце  (учитель Маленков І.С).

Також  8 учнів  7-9 класів із Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. та Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. стали учасниками ІХ обласної олімпіади «Пролісок»   з предметів: математика, українська мова, англійська мова та історія України.   Перемогу  отримали  4 учні, а саме:   із  Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника

- Убийвовк Дарина, учениця 7 класу,  1 місце з англійської мови  (учитель Бас В.О.);

- Андрійко Дмитро , учень 7 класу,   2 місце з історії (учитель Кошова В.М.);

- Задорожна Марина, учениця 9 класу, 2 місце  з математики (учитель Ігнатенко К.М.);

Учениця 9 класу  Жовтневої ЗОШ І-ІІІст. Голобородько Анастасія здобула   2 місце  з історії (учитель Юркевич Н.В.).

В цілому  олімпіадники   відзначені дипломом   за друге командне місце.

Вітаємо  усіх  переможців  та учителів, які  готували та  зацікавили учнів  цим видом змагань!