Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Лютий » 27 » Творчий звіт вихователів закладів дошкільної освіти
20:30
Творчий звіт вихователів закладів дошкільної освіти

Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Саме тому, 27 лютого на базі Лобачівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок» був проведений традиційний творчий звіт педагогічних працівників ЗДО району, які атестуються в цьому році.

 Про результативність роботи над науково-методичними проблемами в міжатестаційний період звітувалися:

 Тараненко Тетяна Петрівна,  вихователь Лобачівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок», тема: «Інтеграція родинного і суспільного виховання.  Шляхи залучення родини до участі в освітньому процесі».

 Яковенко Наталія Миколаївна, вихователь  Калениківського ясла-садка «Сонечко», тема: «Моральне виховання як основа формування особистості».

 Головко Любов Іванівна, вихователь Глибокобалківського НВК«ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок», тема: «Екологічна компетентність дошкільника».

 Савеля Людмила Василівна, вихователь Сухорабівського ясла-садка «Пролісок», тема: «Формування високих моральних якостей почуття патріотизму та національної свідомості, любові до рідного краю».

 Бурдіна Маргарита Миколаївна, вихователь Шевченківського ясла-садка «Світлячок», тема: «Розвиток творчих здібностей на основі особистісно гуманного підходу».

 Вихователь  Лобачівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок» Тараненко Т.П. показала відкрите заняття з пізнавального розвитку для дітей різновікової групи та прокоментувала  начально-методичне забезпечення групи для організації освітньої діяльності з дітьми.

 В ході заходу вихователі на практиці продемонстрували впровадження елементів освітніх та інформаційних технологій у роботі з дітьми, взяли участь у міні-тренінгу на обізнаність з нормативно-правовою базою на предмет атестації педагогічних працівників закладів освіти, що дало змогу об'єктивно оцінити результати своєї праці.

 Підбиваючи підсумки, педагоги висловили слова вдячності директору Лобач Н.І. та колективу НВК за створені комфортні умови роботи.

Моцар Л.М., методист РМК

 

Переглядів: 290 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту