Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Березень » 19 » творчий звіт вихователів ДНЗ
13:13
творчий звіт вихователів ДНЗ

18 березня на базі Решетилівського ясла-садка «Ромашка» відбувся творчий звіт вихователів ДНЗ, які атестуються у 2016 році.  В ньому взяли участь педагогічні працівники ДНЗ та члени районної атестаційної комісії, зокрема, Костогриз А.М., завідуюча РМК, заступник голови  атестаційної комісії, Пащенко В.М. та Моцар Л.М.- методисти РМК.

      Під час заходу було переглянуто логоритмічне заняття у групі компенсуючого типу - вчитель-логопед Грамарицька І. А. тематичне заняття з краєзнавства для дітей старшого дошкільного віку - вихователь Бордун А. М. та цільову прогулянку для дітей молодшого дошкільного віку -  вихователь Макушкіна Н. В.  (ясла-садок «Ромашка»)

    Учасники заходу познайомились із змістом методичного посібника «Мовленнєвий етикет» Черкун Н.А., вихователя Жовтневого ДНЗ «Барвінок».

       Роботу над науково-методичною проблемою в міжатестаційний період презентували: Пархоменко Л.В. (Колотіївський ДНЗ «Лелеченька») «Формування мовленнєвої компетентності дошкільника в умовах організованої навчально-пізнавальної діяльності» та  Грушко О.В. (ясла-садок «Ромашка»)   «Використання інноваційних технологій в розвитку логіко-математичної компетентності дошкільників».

      Вихователі також розповідали про педагогічні технології, які використовують в своїй роботі, про участь у методичній роботі дошкільних навчальних  закладів та районних формах методичної роботи; демонстрували власні методичні напрацювання за розділами програм розвитку дітей дошкільного віку, розвивальне середовище групових кімнат; аналізували результативність своєї  роботи.

      Підсумки роботи підбила  Костогриз А.М., завідуюча РМК, яка  наголосила на важливості дотримання основних вимог Положення про атестацію педагогічних працівників щодо присвоєння кваліфікаційних категорій за підсумками роботи в міжатестаційний період.

Методист РМК                      Л.М. Моцар

 

 

Переглядів: 3192 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту