Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2019 » Листопад » 23 » Свої думки звіряємо з Шевченком
20:10
Свої думки звіряємо з Шевченком

23 листопада на базі Опорного закладу «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника» відбувся районний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за участю 45 учнів 5-11 класів із 10 закладів загальної середньої освіти району та міської ради.

Школярі середніх класів писали твір – роздум на шевченківську тематику, старших класів - есе, тут же в тексті виконували додаткові завдання. Пізнавальними і  цікавими були теоретичні питання для кожного класу.

Згідно рішення журі переможцями стали:

5 клас

ІІ місце-Григорєва Станіслава-Мякеньківський НВК, учитель Прокопенко М.О.;

ІІІ місце-Тур Ангеліна- Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Пономаренко Т.В.

6 клас

І місце -Бардакова Єлизавета - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Клюка С.О.;

ІІ місце-Коваленко Анна Юріївна- Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Пархоменко В.В.;

- Кузьменко Софія- Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Трапезнікова В.О.;

7 клас

ІІ місце-Волікова Ірина - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Трапезнікова В.О.;

ІІІ місце- Бодня Віталій - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Трапезнікова В.О.;

- Кулик Каріна, Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.

8 клас

І місце - Криндач Вікторія - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Ребрик Л.М.;

ІІ місце - Кошовий Вячеслав, Мякеньківський НВК, учитель Прокопенко М.О.;

ІІІ місце - Тукачова Дарина - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Пономаренко Т.В.;

- Вацька Діана, опорний навчальний заклад Покровська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Коновська А.Г.

9 клас

ІІ місце - Калініченко Дарія, Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Трапезнікова В.О.

ІІІ місце - Івахник Валерія, опорний навчальний заклад Покровська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Коновська А.Г.

- Іванець Альбіна- Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Супрун О.В.

10 клас

ІІ місце- Базюк Ольга - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Пархоменко В.В.

ІІІ місце- Зубко Оксана - Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.

11 клас

І місце -Михайленко Яна - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учителі: Бережна Т.М., Хлистун О.М.;

ІІ місце- Рибчинчук Віка, Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Німець Н.М.;

ІІІ міце-Дмитренко Анастасія - Опорний заклад «Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника», учитель Клюка С.О.

 Готуємось до обласного  етапу Конкурсу.

Людмила Голуб, методист РМК

Переглядів: 98 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту