Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2013 » Грудень » 11 » Спілкували українські філологи
11:19
Спілкували українські філологи

Розвитку професійних компетентностей, зокрема фахової та соціальної, було приурочено виїзне засідання предметної методичної комісії учителів української мови й літератури району, яке відбулося на базі Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.

З презентації навчального закладу видно, що керівники школи: Мирна В.В. та Кисельов Ю.В. приділяють належну увагу покращенню матеріальної та навчально-методичної бази навчального закладу, стану викладання та рівню навченості учнів з усіх предметів, і з української мови та літератури зокрема.

Українські філологи відвідали два уроки своїх колег, учителів вищої кваліфікаційної категорії: Німець Н.М. урок української літератури у 5 класі та Педенко С.В. урок української мови у 9 класі . Обидва уроки було проведено згідно вимог навчальних програм, успішно реалізована навчальна, пізнавальна та виховна мета. Заняття були насичені різними видами робіт, використано інтерактивні методи та інформаційні технології. Професійно реалізовані фахова та соціальна компетентності вчителя.

В обговоренні уроків активну участь взяли більшість колег-учителів. Також розглянуто ряд теоретичних питань, зокрема зроблено акцент на розкриття специфіки фахової та соціальної компетентностей. Зроблено аналіз участі в мовно-літературних конкурсах, слухали повідомлення з курсів підвищення кваліфікації, ознайомились із новинами фахової та науково-методичної літератури. Особлива увага була приділена участі вчителів української мови та літератури в реалізації районного проекту «Йдемо з дитинства до Тараса».

Як завершення зібрання підведено підсумки та вироблено відповідні рекомендації, які стосувались розробок електронних презентацій до тем навчальних програм української мови й літератури для 5 класу згідно нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти, участь у підготовці та достойному відзначенні 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Л.Голуб, методист РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів: 379 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту