Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2013 » Грудень » 20 » Шкільна бібліотека сприяє реалізації нових Державних стандартів освіти
09:31
Шкільна бібліотека сприяє реалізації нових Державних стандартів освіти

На виїзне засідання семінару шкільні бібліотекарі району зібралися у М’якеньківській ЗОШ І-ІІ ст. Тема засідання звучала так «Роль шкільної бібліотеки в реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та впровадженні Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Директор школи яскраво презентувала загальноосвітній навчальний заклад, в якому навчається 47 учнів, які мають досягнення і проблеми, як стараються їх вирішити.

Було розглянуто ряд теоретичних питань, в тому числі - використання електронних носіїв та мережі Інтернет бібліотекарями навчальних закладів для подолання інформаційного дефіциту на паперових носіях. На засіданні «круглого столу» обговорено форми і методи надання компетентної інформаційно-методичної допомоги педагогічному колективу школи в реалізації нових Державних стандартів. Переглянуто комп’ютерні презентації: робота бібліотеки школи, позакласне читання сучасної української літератури в 5-7 класах (бібліотекар школи), книги-ювіляри року (керівник семінару, завідуюча бібліотекою Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Щерба Л.А.).

Переглянуто та обговорено масовий захід - бібліотечний урок, проведений бібліотекарем школи, учителем української мови та літератури Прокопенко М.О. з учнями 5 -6 класів на тему «Найкращий читач», членами журі на якому були гості. На уроці діти не лише здійснили цікаву подорож сторінками улюблених книг, розвивали пам'ять, кмітливість, ерудицію, а й закріпили знання про права й обов’язки, визначені Конвенцією про права дитини на прикладі казкових героїв.

Учасники семінару побували і в шкільній бібліотеці, яка є однією з кращих в районі. Методистом проаналізовано роль шкільної бібліотеки в реалізації районного проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», а також участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».

Підведено підсумки виїзного засідання, визначено завдання на перспективу.

Л.Голуб, методист з б/ф РМК
відділу освіти, сім’ї, молоді
та спорту райдержадміністрації

Переглядів: 355 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту