Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Грудень » 25 » Семінар заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників
16:12
Семінар заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників

     24 грудня 2015 року у  приміщенні Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника зібралися заступники директорів з виховної роботи та керівники шкільних МО класних керівників району.  Із вступним словом до колег звернулася Хлистун О.М., заступник  директора з виховної роботи Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника та керівника постійно діючого семінару. Висвітлюючи питання «Організація виховання по напрямку «Ціннісне ставлення до суспільства та держави в ЗНЗ району» Ольга Миколаївна наголосила, що головною метою роботи школи є підготовка молоді до життя у  демократичному суспільстві, формування громадянської позиції кожного учня. Процес розвитку і становлення громадянина – це процес, який поєднує у собі високі моральні чесноти, громадянську зрілість, патріотизм, активність, почуття обов’язку й відповідальність перед суспільством, перед Батьківщиною. Безперечно, сучасна молодь потребує готовності до життя у відкритому європейському суспільстві, соціальної активності, громадської компетентності, усвідомлення своєї ролі у житті, і саме школа покликана допомогти дитині підготуватись до повноцінного життя у суспільстві.

  Правова освіта та правове виховання покликані створити умови для формування особистості громадянина України, якому притаманна правова культура.  З   такими словами  звернувся до присутніх учитель історії Решетилівської гімназії Гмиря І.О., бо  школа надає початкові правові знання, формує мотивацію та вміння, необхідні молоді в громадському житті, сприяє становленню активної позиції учнів щодо реалізації прав і свобод людини. На зустріч  з  педагогами району завітав також  Коваленко А.В., провідний спеціаліст Решетилівського районного управління юстиції, який наголосив, що саме  спільна виховна діяльність школи, сім’ї та правоохоронних органів спрямована на те, щоб формувати правову свідомість та навички суспільної поведінки школярів.

Досвідом роботи з важковиховуваними дітьми поділилася з колегами Приходько Л.І.,   заступник  директора з виховної роботи Калениківської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Проводячи роботу з «проблемними» дітьми,  учителі школи надають велику увагу індивідуальному підходу, стараються створити умови захищеності та комфортності перебування  учня у класі, школі. Кожен учень школи відчуває себе потрібним, про це свідчать успіхи пісенного колективу «Рідні наспіви» та театрального гуртка.

«Дотримання законів не обмеження, а запорука справжньої свободи», наголосила Горбач Т.В., учитель права Решетилівської гімназії, яка поділилася з присутніми своїм досвідом роботи з правового виховання та запропонувала учителям району взяти участь у конкурсі «Правовий марафон». Свої знання з правознавства продемонстрували учні 10 – А та 10 – Б класів, де вони розглядали  правові колізії, розгадували кросворди та відстоювали свої права на ігровому полі. Глядачі теж не залишилися без уваги та змогли  перевірити свої знання,  взяли участь у суддівстві.

 Як проаналізувати виховний захід, на що слід звернути увагу при підготовці до його проведення  наголосила методист районного методичного кабінету  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації Т.Сутула. Всі бажаючі мали змогу висловити свої побажання та переконання, що усні журнали, тематичні диспути, «круглі столи» та інші форми роботи, в яких беруть участь і  правоохоронці,  і  працівники державних органів та установ, і безпосередньо самі учні – все це приносить  високий правовий ефект, який сприяє вихованню громадянина  демократичного суспільства.

 Артеменко О.І. заступник директора з виховної роботи Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. академіка Пащенка В.О.

Методист                                               Сутула Т.К.

Переглядів: 339 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту