Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Листопад » 26 » Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи
16:30
Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

26 листопада  2015 року  відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету на 2015-2016 н.р.   в залі засідань відділу освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Андрагогіка як інноваційний підхід  в роботі заступника директора».

На початку семінару модератори  заходу Костогриз А.М., завідуюча РМК, та Пащенко В.М., методист РМК, запропонували учасникам семінару визначити проблеми в управлінській діяльності і шляхи їх вирішення.

Вікторія Миколаївна ознайомила  з результатами дослідження по готовності до інноваційної діяльності педагогів. Костогриз А.М. на прикладі Решетилівської ЗОШ І ступеня продемонструвала реалізацію творчого потенціалу вчителів закладу, їх самоосвітню діяльність. Познайомила із умовами, які найбільш ефективно сприяють самоосвіті: створення сприятливого психологічного клімату, атмосфери творчого пошуку новизни; регулярне і своєчасне фіксування досягнень кожного педагога; стимулювання ініціативи; прояв довіри і поваги до індивідуального педагогічного доробку кожного педагога.

Під час вправи «Стоп-кадр» учасники заходу поділилися , як спланована робота  по   самоосвітній діяльності  учителів  в навчальних закладах, як організована  допомога  вчителям  логічно і послідовно вдосконалювати особистісну та професійну компетентність.

У підсумку семінару була визначена модель сучасного вчителя, яка передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.

         Адже, тільки неперервна освіта  здатна забезпечити гнучкість підготовки вчителя відповідно до європейського виміру в освіті, посилити конкурентноспроможність регіональної системи в національному, європейському просторі.

Переглядів: 246 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту