Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Семінар учителів образотворчого мистецтва
17:04
Семінар учителів образотворчого мистецтва

22 жовтня 2014 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва з теми « Використання ІКТ- необхідна умова підвищення якості знань, формування художньо-практичної компетенції учнів».

Мотиваційний блок передбачав ознайомлення з планом роботи семінару на 2014-2015 н.р. та роль використання ІКТ на уроках образотворчого мистецтва.

Реалізуючи інформаційний блок, були детально опрацьовані методичні рекомендації щодо викладання образотворчого мистецтва, складання календарно-тематичного планування, обговорено нову програму та підручники для 6 класу.

Методист РМК Голуб Л.Г. акцентувала увагу на участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Витівська В.І., учитель Федіївської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася з присутніми матеріалами школи фахового зростання для учителів-учасників конкурсу, яку вона відвідала в ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

У рамках семінару відбулася творча зустріч із заслуженим майстром народної творчості, членом Національної спілки художників України, лауреатом премії ім. І.П.Котляревського Є.І.Пілюгіним. Художник ознайомив учителів з своєю творчою лабораторією, багатим досвідом роботи в жанрі живопису та декоративно-ужиткового мистецтва, ткацтва килимів та гобеленів. Євген Іванович також поділився враженнями від творчої поїздки у Лондон та Париж.

Під час практичного блоку були розглянуті ази створення портфоліо вчителя, а також блогів та сайтів, з цим ознайомив присутніх керівник семінару. Вчитель Шилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кошкалда О.Л. провела майстер-клас з теми Паперопластика. Виготовлення сувенірів із газетного паперу.

Підводячи підсумок семінару Голуб Л.Г. зазначила , що в сучасній освіті необхідно застосовувати найновіші інформаційні технології, якими кожен учитель повинен компетентно володіти.

Під час роботи семінару були вироблені рекомендації.

1.Ознайомити учителів із матеріалами та рекомендаціями семінару-практикуму, розповсюдити отримані матеріали серед вчителів образотворчого мистецтва.

2.Знайомитися з досвідом роботи вчителів, які викладають предмети художньо-естетичного циклу , використовують і впроваджують інформаційні технології на уроках.

3. Поповнювати банк даних кращого педагогічного досвіду з образотворчого мистецтва. Протягом року надіслати кращі матеріали у районний методичний кабінет.

4.На засіданні районного семінару практикувати презентації портфоліо вчителя, а також проведення майстер-класів, залучаючи до цього вчителів та митців краю.

Ромась С.П.,
керівник районного семінару

Переглядів: 576 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту