Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Листопад » 17 » Семінар шкільних бібліотекарів
09:40
Семінар шкільних бібліотекарів

15 листопада року відбулося засідання районного семінару шкільних бібліотекарів з теми «Інструктивно-методичні засади діяльності шкільних бібліотек. Ведення документації відповідно Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу».Мета засідання передбачала ознайомлення з вимогами та закріплення на практиці, шляхах її  правильне ведення документації шкільної бібліотеки, зокрема із обліку підручників.

               Методист зробила аналіз роботи шкільних бібліотек в світлі виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.02.2012 №111 «Про вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів».Підбила підсумки проведення Місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Проаналізувала стан забезпечення підручниками учнів 4-их, 7-их класів.

         На питанні  упровадження новітніх технологій з обліку та збереження фонду навчальної літератури акцентувала увагу  бібліотекар Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. Бережок С.П. Питання  ведення внутрішньої документації бібліотеки, шляхи її впровадження та систематизації розкрила у своєму виступі зав.бібліотекою Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Л.М.Дудки Діденко Н.О.

                    Наочно правильне   ведення  сумарних та інвентарних книг показала зав.бібліотекою Решетилівської ЗОШ І ст. Рибас О.В. Практично, за допомогою комп’ютерної презентації, продемонструвала ведення картотеки Реєстраційних карток навчальної літератури та впровадження Журналу обліку виданих підручників і навчальних посібників згідно  Інструкції про порядок комплектування та облік підручників у загальноосвітніх навчальних закладах (2013р.) зав.бібліотекою Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Щерба Л.А.

                                 Насамкінець семінару  подякували за багаторічну працю бібліотекарю Кукобівської ЗОШ І-ІІ ст. Шепель С.П. та привітали колег-ювілярів.

Голуб Л.Г.,

методист РМК

 

Переглядів: 293 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту