Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Листопад » 17 » Семінар «Пошук та запровадження оптимальної моделі розвитку школи у сільській місцевості»
10:40
Семінар «Пошук та запровадження оптимальної моделі розвитку школи у сільській місцевості»

17 листопада  2016 року  в залі засідань відділу освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Пошук та запровадження оптимальної моделі розвитку школи у сільській місцевості».

На початку семінару модератор  заходу Костогриз А.М., завідуюча РМК, зупинилася на концепції нової української школи, зокрема, 10 ключових компетентностях. А також  запропонувала учасникам семінару визначити переваги та слабкі сторони сільської школи.

Також було розглянуто питання : «Про хід виконання рішення Координаційної ради щодо впровадження здоров`язбережувальних технологій в діяльність навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров`ю»( доповідач Галанська Ю.Б.).

    Створення здоров`язбережувального середовища в кожному навчальному закладі передбачає: раціональну організацію навчально- виховного процесу; формування культури здоров`я кожного учасника; упровадження здоров`язбережувальних  технологій в освітній процес; гігієнічний  контроль інноваційних методів і засобів навчання і виховання; моніторинг здоров`я учнів; зміцнення матеріально- технічної та навчально-методичної бази щодо впровадження здоров`язбережувальних технологій.

Учасниками семінару обговорено хід та перспективи виконання завдань  з впровадження здоров`язбережувальних технологій в навчальній та позакласній, позашкільній діяльності, форми роботи щодо формування здоров`язбережувальної компетентності учасників навчально- виховного процесу, план з реалізації даного питання в 2016-2017 н.р.

Галанська Ю.Б. звернула увагу присутніх на критерії ефективності роботи щодо створення здоров`язбережувального середовища у навчальному закладі, потребу врахуванням стану здоров`я кожної дитини.

 
   
Переглядів: 245 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту