Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 17 » Секретами педагогічної творчості ділилися педагоги-майстри на засіданні ради РМК
15:05
Секретами педагогічної творчості ділилися педагоги-майстри на засіданні ради РМК

« …Як яскраві самоцвіти, горять вогники тих щасливих відкриттів, які надихали тебе, і – що особливо важливо для керівника – товаришів по роботі, вчителів. Немає сумніву, що ці відкриття, ці злети творчого натхнення саме і є тим вогником, який розсіює і виганяє байдужість, інертність, пробуджує в педагогічному колективі іскру творчості. Один із секретів педагогічної творчості і полягає в тому, щоб пробудити в учителів інтерес до пошуку, до аналізу власної роботи».

Із думкою творця педагогіки серця Василя Сухомлинського, із опорою на нормативно-правову базу - Типове положення про атестацію педагогічних працівників (п.5.1-5.4), Положення про районний методичний кабінет 14 лютого 2014 року пройшло засідання ради РМК у ході якого відбулась самопрезентація педагогів, яким у ході атестації 2014 року прогнозується присвоєння, підтвердження педагогічних звань «старший вчитель», «вчитель-методист», «вихователь-методист».

Мета - вивчення й узагальнення педагогічного досвіду для його подальшого застосування у навчально-виховному процесі та удосконалення професійного рівня педагогічних кадрів району.

На районному рівні відбулась зустріч із яскравими, креативними, конкурентоспроможними особистостями, про яких ствердно можна сказати: педагог-майстер. Адже педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя. Це:

- Савченко О.Б., вчитель біології Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, методична розробка «Розв’язування задач з молекулярної біології та генетики»

- Кошова В.М.., вчитель світової літератури Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, методична розробка «Записничок п’ятикласника»

- Педченко Л.В., вихователь ДНЗ «Ромашка», методична розробка «Елементи фітнесу в організації профілактично-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку».

- Деркач Л.В., заступник директора з НВР Решетилівської ЗОШ І ступеня, методична розробка «Психолого-педагогічний та методичний аспекти адаптаційного періоду першокласників»

- Колодяжна І.В., вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня, презентація педагогічного досвіду з теми «Гра як засіб інтенсифікації навчального процесу під час вивчення математики молодшими школярами».

Виступаючі зуміли у рамках регламенту представити, презентувати власні високі показники в роботі, ознайомити педагогічний загал із методичними розробками за результатами науково-методичної, науково-дослідної діяльності протягом атестаційного періоду, привернути увагу, інтерес колег до власних цінних якостей. Учасники були конкретними і послідовними, переконливими, зуміли вразити, запам'ятатися, зробити своїми прихильниками всіх членів аудиторії, щоб у підсумку засідання ради одноголосно було прийняте рішення, про схвалення методичних розробок та досвіду роботи.

Крім того, були розглянуті питання:

- Про результати проведення І (районного) та участь педагогічних працівників району в ІІ (обласному) турах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

Костогриз А.М., завідуюча РМК

- Про розробку та функціонування сайту РМК та сайту районної методичної комісії вчителів світової літератури.

Костогриз А.М., завідуюча РМК
Глушко О.О., методист РМК

- Про схвалення перспективного плану роботи районного методичного кабінету на 2014-2017рр.

Костогриз А.М., завідуюча РМК
Переглядів: 491 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту