Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Квітень » 16 » Розширене засідання ради РМК
14:43
Розширене засідання ради РМК

16 квітня відбулося розширене засідання ради РМК за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.

У вступному слові завідуюча РМК Костогриз А.М. зазначила, що внутрішньошкільна методична робота є одним з основних складників системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, активізації творчого потенціалу кожного вчителя. Важливим показником ефективності науково-методичної роботи є співвідношення зростання педагогічної майстерності з кінцевою метою науково-методичної роботи підвищенням якості й ефективності навчально-виховного процесу. Нерідко оцінка ефективності науково-методичної роботи дається за формальними показниками: кількістю проведених методичних заходів, охопленням ними педагогічних кадрів, тощо.

Про ефективність системи науково-методичної роботи як засобу розвитку фахової компетентності педагога доповідали заступник директора з науково-методичної роботи Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Чуприна Л.А. та заступник директора з НВР Решетилівської ЗОШ І ступеня Деркач Л.В.

У своєму виступі Деркач Л.В. підкреслила, що важливим чинником, який сприяє ефективності внутрішньошкільної методичної роботи, є сформоване «конкурентне» соціально-професійне середовище, яке стимулює вчителів до постійного самовдосконалення. Учителі постійно включаються в нові види діяльності, працюють в нових умовах, використовують різноманітні форми, методи та засоби навчання У ході здійснення контролю з боку шкільної адміністрації за ефективністю методичної роботи отримують зворотну інформацію про рівень свого професіоналізму.

Виступ Лариси Василівни доповнила вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня Григоренко Ю.Б., яка познайомила присутніх із програмою eTwinning. Вона детально розповіла про саму програму, країни-учасниці, умови участі у проектах. Разом зі своїми першокласниками Юлія Борисівна бере участь у п’яти проектах програми, є засновником одного з них – “Let’s be friends”. У проекті “Are Olympic Games the symbol of Peace in the world ?” вчитель здобула перемогу в одному з етапів – на найкращий логотип проекту.

З результативністю внутрішньошкільної методичної роботи в Федіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів та М’якеньківській ЗОШ І-ІІ ступенів познайомили заступники директорів з навчально-виховної роботи Шулик В.Ф. і Ступа Т.В.

На засіданні було розглянуто також питання планування методичної роботи на 2015-2016 н.р. Завідуюча РМК Костогриз А.М. та завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. презентували можливості Диску від Google та запропонували провести опитування педагогічних працівників щодо планування за допомогою онлайн-форм.

Позапланово було розглянуто та схвалено до використання посібник «Формула здорового способу життя. Розробки позакласних заходів для учнів початкових класів», автори Дикопавленко Л.М., вчитель фізичної культури, Задорожна Н.Г., педагог-організатор Решетилівської ЗОШ І ступеня. 

Переглядів: 291 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту