Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Грудень » 12 » Проведено семінар заступників директорів з виховної роботи
13:18
Проведено семінар заступників директорів з виховної роботи

12 грудня 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників з теми «Сучасні виховні технології в загальноосвітніх навчальних закладах району».

У семінарі взяли участь заступник голови Решетилівської райдержадміністрації Анатолій Курінний, начальник відділу освіти Володимир Зінченко, завідуюча районним методичним кабінетом Алла Костогриз.

Під час заходу було обговорено актуальні питання впровадження педагогічних технологій у закладах району, обмін досвідом поширення інноваційних виховних технологій щодо формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді.

Серед тем, які були розглянуті на семінарі:

- Стан та перспективи впровадження сучасних технологій виховання у загальноосвітніх навчальних закладах району (Костогриз А.М., завідуюча РМК).

Особистісно-зорієновані технології громадянського та національно-патріотичного виховання учнів:

Національно-патріотичне виховання як невід’ємна складова формування громадянського суспільства (Хлистун Ольга Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника)

Громадсько-активна школа. Кроки до успіху. (Деркач Лариса Василівна, заступник директора з навчально- виховної роботи Решетилівської ЗОШ І ступеня)

Патріотичне виховання в роботі класного керівника ( Кісіль Тетяна Віталіївна, учитель Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів)

Технології виховання здорового способу життя:

Виховання культури здоров’я – шлях до успішного майбутнього (Діденко Ольга Миколаївна, керівник шкільного методичного об’єднання класних керівників Шамраївської ЗОШ І-ІІ ступенів).

На довгу згадку в учасників семінару залишиться практична частина, під час якої була проведена патріотична зустріч « Історія української звитяги».

«За покликом сердець зібралися ми сьогодні у цьому залі аби ще раз засвідчити всім, що наш український народ завжди був, є і буде жити, що ми, гордо називаємося українцями, як називалися українцями наші предки, з покоління в покоління передаючи історію своєї держави, її звитягу, боротьбу, незалежність, патріотизм.», - такими словами ведучих - заступника директора з виховної роботи Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Хлистун Ольги та учня 11 класу Пелиха Владислава- розпочалася зустріч.

Затамувавши подих, слухали учні та гості виступи начальника медичної служби Полтавського військового шпиталю, підполковника медичної служби, військового хірурга Прасолова Артура Євгеновича та заступника голови Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», учасника Майдану, учасника бойових дій в зоні АТО Анатолія Ханка.

Зворушила до сліз усіх присутніх пісня «Повертайся живим» у виконанні дівчинки з м.Донецька Донченко Євангеліни, учениці 9-А класу Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

Підбиваючи підсумки зустрічі, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Курінний сказав, що завдяки синам і донькам України ми здолаємо ворогів, переможемо всі труднощі, а могутній творчий потенціал народу, давні його працелюбні традиції, підтримка і розуміння провідних демократичних держав світу дадуть нам можливість зайняти гідне місце у Європі і світі, реалізувати надії та сподівання мільйонів наших співвітчизників на краще, щасливе, вільне життя, бо ще не вмерла України і не вмре ніколи – її слава і її воля.

Підготувала завідуюча
РМК Костогриз А.М.

 

 

Переглядів: 802 | Додав: sansanych | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту