Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2019 » Березень » 26 » Про проведення семінару-практикуму «Використання на уроках основ здоров’я інноваційних методів та форм» для учителів основ здоров`я
14:21
Про проведення семінару-практикуму «Використання на уроках основ здоров’я інноваційних методів та форм» для учителів основ здоров`я

26.03.2019  року  у залі засідань відділу  освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації відбувся семінар-практикум учителів основ здоров`я (5-9 класи) ЗЗСО Решетилівського району та ОТГ.

 Теоретична частина науково- практичного семінару була  опрацьована учителями основ здоровя у спільному мережевому доступі(  використання інноваційних форм і методів, базові поняття креативності).

 Основна мета практичного семінару -  формування професійної самосвідомості  учителів зумовленої  упровадженням і реалізацією Концепції Нової  української школи, формування креативної компетентності як необхідності для інноваційної діяльності та професійного самовдосконалення, мотивація учителів до професійного самовдосконалення.

 Головне  завдання  - спрямованість на реалізацію районної  науково- методичної проблеми «Формування готовності  педагогів до інноваційної професійної діяльності в умовах реформування сучасної освіти» .

 Учасники семінару  після вправ  на знайомство та згуртованість взяли участь у вправах спрямованих на   розвиток дивергентності мислення ( «Оксиморон»), оригінальності та швидкості, асоціативності мислення («Оригінальне використання», «Оригінальна асоціація»),  творчого мислення («Найкраща форма»), розвиток уяви та відчуттів, а також здатності бачити різні аспекти однієї проблеми( робота із картками-назвами емоційного стану та картками - предметами, що можуть символізувати емоційний стан, переживання й досвід).

 Обєднані в малі в групи( креативні команди), учасники тренінгу  працювали  над презентацією власного бачення концепції поняття «креативність» та розробки уроку ( за  обраною темою із навчальної програми «Основи здоровя»). Під час презентації учителі  підкреслювали всі найкращі особливості та характеристики, інноваційні задумки свого проекту.

 На основі отриманих знань і вмінь  учителі в групах працювали над виробленням креативних рішень(вправа «Чому?»), які мали привести до нестандартного вирішення, розуміння сучасних проблем організації освітнього процесу у школі, а головне,  розуміння готовності та потреби змінюватися самому і змінювати сучасний урок, підвищувати рівень освітніх послуг - кінцевий продукт, який презентували ( вправа «Реклама»).

 Під час практичного семінару  учителі активно обмінювалися думками і емоціями,   досягненням і досвідом, прагненням і практичними  власними діями. 

 Методист РМК, Галанська Ю.Б., під час підбиття підсумків, рефлексії, звернула увагу на  зміну емоційних станів під час виконання   вправ, труднощів у формування креативності, потрібності нових знань, компетенцій та можливості їх застосування.

 

Переглядів: 172 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту