Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2017 » Квітень » 15 » Про проведення педагогічних студій
14:22
Про проведення педагогічних студій

 14.04.2017  року  у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації для методистів РМК проведено педагогічну студію. Методист РМК  Галанська  Ю.Б.  виступила з презентацією на тему «Актуальність діагностичного супроводу професійної діяльності педагога».

 Під час перегляду презентації досліджено  проблеми діагностичного супроводу професійної діяльності педагогів з наукової точки зору, проаналізовано  сутність, функції, завдання , види педагогічної діагностики. Акцентовано  на тому , що педагогічна діагностика полягає  не тільки у вивченні результативності навчально-виховного процесу на основі змін у рівні вихованості та освіченості учнів, а також у зростанні педагогічної майстерності вчителів.  Спільно обговорені критерії оцінювання  рівня сформованості педагога, як професіонала.

 Галанською Ю.Б.  проведено  практичні методики для  визначення рівня  професійної компетентності, здатності до інноваційної діяльності, виявлення творчого потенціалу учасників засідання.

 Зроблено висновок, що тести та інші діагностичні методики не  повинні бути самоціллю і керівництвом до дії. Це лише один із початкових етапів роботи  методиста з учителем. Основний етап полягатиме в корекції, консультації, адаптації й підтримці педагогів. Все це вимагає  від методистів високого професіоналізму, дотримання етичних норм і правил та чітко визначеної моральної позиції.

 Отже, широке застосування психолого-педагогічної діагностики дозволить створити сприятливі основи для професійного росту педагогічних працівників та ефективного вирішення завдань навчально-виховного процесу, виконати державні освітянські завдання щодо навчання і  виховання всебічно розвиненої особистості, людини-творця, господаря своєї долі, патріота, громадянина.

Ю.Б. Галанська , методист РМК

Переглядів: 200 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту