Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Вересень » 12 » Про проведення медико – педагогічної інструктивної наради «Разом до здоров’я»
15:31
Про проведення медико – педагогічної інструктивної наради «Разом до здоров’я»

 09.09.2016 року   у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації пройшла медико – педагогічна інструктивна нарада щодо організації навчальних циклів медичних і гігієнічних знань «Разом до здоров’я» в 2016-2017 н.р. (на виконання спільного наказу Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від18.08.2016 р. №702/314 «Про організацію та проведення навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров’я» у загальноосвітніх навчальних закладах області в 2016-2017 н.р.»).

            У нараді взяли участь заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району, заступник головного лікаря ЦРЛ - Шульженко Ю.В., лікар ЗПСМ Центру ПМСД , відповідальна за організацію пропаганди медичних та гігієнічних знань- Біленька Л.М., методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації- Галанська Ю.Б.

Присутні переглянули презентацію «Разом до здоров`я», яку підготувала методист РМК відділу Галанська Ю.Б., проаналізували стан роботи щодо формування в школярів здорового способу життя, впровадження здоров`язбережувальних технологій під час навчально- виховного процесу.   Заплановано скласти та затвердити плани-графіки  заходів із Орієнтовного тематичного плану з реалізації циклів медичних і гігієнічних знань  “Разом до здоров`я” з метою  подальшого їх включенням до планів виховної роботи ЗНЗ та до планів проведення профілактичної роботи закладів охорони здоров`я, визначення  їх  конкретних організаторів та виконавців, забезпечення  поточного обліку проведених заходів.

     На засіданні обговорено спільні дії медичних і педагогічних працівників  щодо проведення навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров’я» в новому навчальному році в загальноосвітніх школах.

Вироблені в ході зустрічі рішення щодо проведення навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров’я» в ЗНЗ Решетилівського району буде враховано в спільному наказі ЦПМСД Решетилівського району, ЦРЛ, відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації.

Методист РМК     Ю.Б. Галанська

 

Переглядів: 268 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту