Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Лютий » 15 » Про проведення медико – педагогічного семінару на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської РДА в 2017-2018 н.р.
11:40
Про проведення медико – педагогічного семінару на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської РДА в 2017-2018 н.р.

 14.02.2018 року  року   у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації пройшов медико – педагогічний семінар( фото).

 У районному  семінарі взяли  участь медичні працівники закладів освіти, представники від педагогічної громадськості району.

 У ході семінару  були розглянуті питання щодо підготовки та проведення профілактичного поглибленого медогляду школярів у 2018  році, диспансеризації дітей і підлітків шкільного віку, проведення належного медико- педагогічного контролю за уроками фізкультури, здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів у закладах освіти району в зв’язку з підвищенням захворюваності дітей на ГРВІ, підвищення ефективності роботи медичних  та педагогічних працівників з метою збереження та покращення здоров`я  дітей.

 Питання щодо забезпечення  спільної роботи медичних та педагогічних працівників закладів освіти в проведенні  лікувально- оздоровчих, профілактичних, санітарно- освітніх заходів; здійснення взаємозв’язку медичних працівників закладів освіти та медичних працівників закладів охорони здоров’я висвітлила методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації Галанська Ю.Б.

 Досвідом роботи  з учасниками семінару поділилися медпрацівники Федіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кукобівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дитячий садок»- Довганич Т.И. та Самойленко Ю.О.( медпрацівники  закладів охорони здоров’я, які за сумісництвом здійснюють медичне обслуговування дітей у школах)

 Медичні працівники шкіл отримали роз`яснення щодо   особливостей визначення функціонально-резервних можливостей серцево- судинної системи  школярів за пробою Руф`є  та  вимог згідно  спільного наказу  ЦРЛ, Центру ПМСД Решетилівського району, відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації від 01.02.2018  №41/10/23 «Про удосконалення  медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти».

 Перед педагогічними колективами закладів освіти району, медичними працівниками шкіл поставлені  чіткі  завдання щодо удосконалення, покращення медичного обслуговування дітей, проведення просвітницьких заходів шляхом використання  інтерактивних  форм роботи.

 Рекомендації вироблені в ході семінару направлені в  заклади загальної середньої освіти  району.

Методист РМК  відділу Ю.Б. Галанська

Переглядів: 214 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту