Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Травень » 16 » Про підготовку до оздоровчого періоду в 2014 році
08:15
Про підготовку до оздоровчого періоду в 2014 році

Підготовку до оздоровчого періоду 2014 року розпочато ще у лютому місяці - складено перспективну мережу оздоровлення і відпочинку учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Наказ відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році» №97-осн. від 25.04.2014 року направлено в ЗНЗ та ДНЗ району.

Питання щодо підготовки до оздоровчого періоду в 2014 році було обговорено на нараді директорів 24.03. 2014 року, апаратних нарадах у начальника відділу, планується обговорення даного питання на нараді директорів 22.05.2014 року.

15.05.2014 року у залі засідань відділу, освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації методистом РМК Галанською Ю.Б. проведено семінар-інструктаж керівників пришкільних таборів відпочинку з питань: своєчасної підготовки пришкільних таборів, оформлення документації, створення умов для зайнятості дітей, проведення змістовної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи, дотримання належного догляду за дітьми, режиму повноцінного харчування, забезпечення контролю та відповідальності за створення належних умов для охорони життя і здоров`я дітей тощо. Бреус О.В. (відповідальний за охорону праці, безпеку життєдіяльності) провів цільовий та вступний інструктажі з техніки безпеки щодо дотримання санітарних, протипожежних правил, виконання заходів з техніки безпеки при проведенні екскурсій, походів, організації купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

На зібранні до присутніх доведено зміст Постанови Першого заступника головного державного санітарного лікаря України О.П. Кравчука від 16 квітня 2014 року №11 «Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році».

З 02 травня 2014 року по 20 червня 2014 року планується організація відпочинку 900 школярів в пришкільних таборах. Формуються списки дітей, які будуть відпочивати у пришкільних таборах. Планується оздоровлення в першу чергу дітей із пільгових категорій: з багатодітних родин, малозабезпечених сімей, дітей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей-інвалідів, дітей з тубвогнищ, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які постраждали від катастрофи на ЧАЕС та обдарованих дітей, лідерів учнівського самоврядування, відмінників. За бажанням батьків можливе оздоровлення дітей в пришкільному таборі за батьківську плату.

Керівникам пришкільних таборів вказано на необхідність страхування дітей на час їх перебування у дитячих таборах оздоровлення та відпочинку відповідно ст.11 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», проведення інструктажів для медичних працівників, працівників харчоблоку в загальноосвітніх школах щодо належного виконання обов`язків під час функціонування пришкільних таборів.

Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків шкільного віку на постійному контролі у відділі освіти, сім`ї, молоді та спорту.

Ю.Б. Галанська
методист РМК

Переглядів: 731 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту