Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Квітень » 3 » Про Державний стандарт дошкільної освіти
08:04
Про Державний стандарт дошкільної освіти

02 квітня на базі Піщанського ясла-садка «Веселка» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів ДНЗ. На його черговому занятті розглядалося питання «Формування логіко-математичної компетентності старших дошкільників, виходячи з основних положень Базового компонента дошкільної освіти в Україні».

      У своїх виступах учасники засідання звертали увагу:

  • на організацію життєдіяльності дітей в контексті завдань програм «Впевнений старт» та «Українське дошкілля» (доповідач Музиченко Н.Г.- ясла-садок «Ромашка»);
  • єдність логічного та математичного змісту в плануванні інтерактивних форм роботи з логіко-математичного розвитку зі старшими дошкільниками (доповідач Йова Н.М.- дитячий садок «Барвінок»).

Практичний блок розпочався з перегляду міні-занять з дітьми старшого віку «Маленькі натуралісти» та «Веселі задачки» (вихователь Педоненко Н.І.).

Змістовно пройшов аукціон методичних розробок пізнавальних занять з використанням інтерактивних форм роботи зі старшими дошкільниками за розділами програми «Впевнений старт», зокрема, у світі чисел і форм, форм і величин, простору і часу.

Про співпрацю з батьками по створенню вдома розвивального середовища для формування у дітей логіко-математичної компетентності поділилася досвідом роботи Ракицька Н.О., вихователь ясла-садка «Ромашка».

Активними учасниками в обговоренні даної теми були вихователі Йова Н.М.,  Іванюк Л.М., Поліщук О.Ю. (Жовтневий, Кукобівський, Решетилівський ДНЗ).

Учасники засідання  виробили методичні рекомендації та ознайомилися з переліком літератури по даній темі.

Методист РМК Моцар Л.М. підвела підсумок роботи методичного об’єднання за навчальний рік та провела анкетування з діагностики професійної підготовки вихователів ДНЗ.

Методист
Л.М.Моцар

Переглядів: 456 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту