Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Грудень » 17 » Працюємо творчо, цілеспрямовано
13:38
Працюємо творчо, цілеспрямовано

У переддень Святого Миколая на базі Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії учителів трудового навчання (технічні види праці), технологій та креслення з теми «Роль здоров’язберігаючої компетентності учителя освітньої галузі «Технологія».

Школа зустріла гостей передноворічним настроєм. Змістовна і цікава презентація навчального закладу, яка супроводжувалась комп’ютерною презентацією, стала своєрідним настроєм на ефективну роботу.

На засіданні було розглянуто теоретичні питання, зокрема всебічно розкрито здоров’язберігаючу компетентність учителя як необхідну умову вдосконалення його педагогічної майстерності, що висвітлив у своєму виступі керівник РПМК Павлюк М.П.Ознайомлено присутніх з довідкою про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання, технологій та креслення у загальноосвітніх навчальних закладах району, переглянуто комп’ютерну презентацію «Навчально-методичний комплекс на допомогу вчителю трудового навчання».

Керівник комісії та методист РМК поділилися інформацією з обласних семінарів, які відбулися у Глобинському районі та м.Комсомольську. Особливої ваги було надано підготовці до участі в обласному конкурсі з креслення.

Учителі відвідали урок трудового навчання, з послідуючим аналізом, учителя школи Ряскова В.О. у 6 класі «Виготовлення нескладної дерев’яної іграшки». На якому діти показали своє вміння працювати з лобзиком, знання правил техніки безпеки, злагодженість у роботі.

На засіданні «круглого столу» з теми: Викладання трудового навчання у 6 класі за новою програмою: проблеми, пошуки, знахідки, учителі обговорили актуальні питання, поділились досвідом їх вирішення.

Ознайомлення з творчою лабораторією учителя Малобакайської школи Ряскова В.О. завершилось комп’ютерною презентацією «Історія виникнення дерев’яної іграшки», підготовленою учителем.

Підведено підсумки роботи РПМК та вироблені наступні рекомендації:

1.Продовжувати самоосвітню роботу над удосконаленням професійних компетентностей учителя.

2.Поводити уроки трудового навчання, технологій та креслення, використовуючи здоров’язберігаючі технології.

3.Використовувати ІКТ у підготовці та проведенні уроків.

4.Організувати дієву підготовку до участі в шкільному та районному етапах обласного конкурсу з креслення.

5.Активніше прилучатися до роботи з фаховими виданнями щодо друкування власних напрацювань.

Л.Голуб,
методист РМК

Переглядів: 489 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту