Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 28 » «Поетична весна – 2014»
15:58
«Поетична весна – 2014»

27 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І ст., відбувся традиційний районний учнівський конкурс авторської поезії та прози «Поетична весна-2014», в якому взяли участь 33 учасників із 13 шкіл району.

Цьогорічна тематика конкурсу передбачала представлення творів, присвячених ювілею Т.Г.Шевченка, та творів на вільну тему. Дещо змінилися вимоги до подачі конкурсних матеріалів: власні твори необхідно було оформляти у збірки (не менше 15 творів нових та минулих років), аби побачити дійсно літературно-здібних дітей та простежити систематичну роботу у цьому виді творчості.


Виступ  Погрібного Євгена  із Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст.

Журі конкурсу відмітили жанрову різноманітність – це вірші (громадянська, філософська, інтимна лірика), оповідання, есе, прозові та віршовані казки, загадки, реклами, сучасний батл. Всі твори відповідали запропонованій тематиці, багато з них вирізняються громадянськими мотивами, патріотичним піднесенням, любов’ю до України, шаною Великому Кобзареві, порушувалися теми добра, поваги до людей праці, екологічні проблеми, події шкільного життя, роль сім’ї та родини. У творах звучали філософські роздуми про життя, про своє місце у суспільстві, власна позиція на останні події на Майдані.


Виступ Силенко Ілони із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.


Юні батлівки із Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Незважаючи, що 14 учасників вперше брали участь у конкурсі, вони запропонували хороші сюжети, гарний виклад з використанням різних художніх засобів.


Гімназистка Григоренко Ілона біля Кобзаревого вінка


Інсценіація учнів Глибокобалківської ЗОШ І-ІІ ст.

Більшість учнів є постійними учасниками минулорічних конкурсів. Це свідчить про сталий інтерес до цього виду творчості та про серйозну роботу з літературно обдарованими дітьми в школах: з літстудійцями Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дзюба В.М.), у членами літературної студії «Самоцвіти» Колотіївської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Семенова С.А.), з учнями Решетилівської гімназії (учителі Шкурупій О.Ф., Терещенко Н.Є.), з учнями Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Горбань С.П.), Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст (учитель Дзюба В.М.), Новомихайлівської, Лобачівської, Шамраївської шкіл І-ІІ ст. (учителі Пазущан Т.М., Антонець Л.В., Дмитренко В.В., Горбань З.А.) та ін.

Велику активність проявили учні Решетилівської ЗОШ І ст.: було аж 12 учасників! Адміністрації школи мабуть варто подумати про створення загальношкільної літературної студії.

Подані збірки проілюстровані авторськими світлинами, малюнками, заставками з Інтернету. У конкурсних творах учасників молодшої категорії ще відчувається доросле втручання щодо вибору тем, літературного викладу, оформлення. Твори учасників середньої та старшої групи вирізняються більшою самостійністю, багатшим словниковим запасом, довершеністю рими, жанровим розмаїттям, творчою уявою.

Всі присутні мали змогу переглянути короткометражний фільм кіностудії ім.О.Довженка «Т.Шевченко «Заповіт» та невеличку інсценізацію про дитинство Тараса у виконанні учнів Глибокобалківської ЗОШ І-ІІ ст. Кожен учасник пов’язав кольорову стрічку у вінок пам’яті Великого Кобзаря.

Велику допомогу в організації та проведенні конкурсу надали адміністрація та колектив Решетилівської ЗОШ І ст. (директор Москаленко Л.І.); учитель Глибокобалківської ЗОШ І-ІІ ст. Непийпа І.М., вона ж ведуча та співавтор сценарію; учителі Яременко В.С., Горбань С.П., Найко В.В (Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст., Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст., Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.).


Вручення  грамоти Дзекун Ірині (Калениківська школа) за І місце

За підсумками роботи журі визначено 19 переможців, а саме:

Номінація «поезія»

Молодша вікова група

1 місце – Карась Вікторія, учениця 2 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Гречко С.І.)

2 місце – Барабаш Августа, учениця 4 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Маєвська М.І.)

– Базюк Ольга, учениця 4 класу Колотіївської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Семенова С.А.)

3 місце – Погрібний Євген, учень 4 класу Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Дмитренко В.В.)

– Папіш Максим, учень 2 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Пробийголова Л.Ю.)

– Танько Даниїл, учень 2 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Гречко С.І.)

Середня вікова група

1 місце – Силенко Ілона, учениця 8 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дзюба В.М.)

2 місце – Кутнич Юлія, учениця 6 класу Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Пазущан Т.М.)

– Дзерин Вікторія, учениця 6 класу Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника

3 місце – Хоменко Анна та Марченко Карина, учениці Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Горбань С.П.)

Капустян Ліна, учениця 8 класу Колотіївської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Семенова С.А.)

Дмитренко Оксана, учениця 8 класу Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Горбань З.В.)

Старша вікова група

1 місце – Півовар Юлія, учениця 11 класу Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника (керівники Шкурупій О.Ф., Терещенко Н.Е.)

2 місце – Григоренко Аліна, учениця 11 класу Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника (керівники Шкурупій О.Ф., Терещенко Н.Е.)

3 місце – Дорош Діана, учениця 11 класу Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника (керівники Шкурупій О.Ф., Терещенко Н.Е.)

Номінації «проза»

1 місце – Дзекун Ірина, учениця 11 класу Калениківської спеціалізованої (старша група) школи І-ІІІ ст. (керівник Дзекун Р.В.)

1 місце - Сініцева Олена, учениця 4 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Коровіна В.О.)
(молодша група)

2 місце - Захарченко Анна, учениця 4 класу Решетилівської ЗОШ І ст. (керівник Панасенко М.І.)
(молодша група)

Конкурсанти, нагороджені  грамотами за І місце

Всім учасникам та переможцям конкурсу «Поетична весна -2014» зичимо творчого натхнення, вдалих літературних спроб і знахідок!


Переможці конкурсу Поетична весна-2014

Методист райметодкабінету
О.О.Глушко

Переглядів: 648 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту