Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 27 » Підсумкова колегія відділу освіти
09:23
Підсумкова колегія відділу освіти

26 лютого 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося розширене засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. У роботі колегії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

На колегії розглядались питання:

  1. Про підсумки роботи освітньої галузі у 2013 році та основні завдання на 2014 рік.
  2. Про схвалення перспективного плану курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2015-2019 рр.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Зінченко В.Г у своїй доповіді відзначив, що відділом здійснювалася системна робота щодо виконання основних завдань на рік, реалізувалися заходи щодо подальшого реформування дошкільної, загальної середньої, створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної безперервної освіти, покращення умов праці педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, поліпшення ресурсного забезпечення закладів та установ системи освіти. В районі забезпечено стабільне функціонування освітньої галузі завдяки системному, комплексному підходу до вирішення нагальних проблем освіти.

Проте, потребують вирішення питання удосконалення якості управління освітою, організації профільного навчання, створення сучасної навчально-матеріальної бази, використання інноваційних педагогічних та виробничих технологій, обладнання; здійснення дослідно-експериментальної діяльності; володіння ІКТ педагогічними працівниками; удосконалення наукового та методичного супроводу забезпечення якості освіти.

У обговоренні взяли участь Костогриз А.М., завідуюча РМК, яка визначила основні напрямки методичної роботи з педагогічними працівниками району в 2014 році, Глушко О.О., методист РМК, яка ознайомила з результатами участі учнів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів.

Переглядів: 438 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту