Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Березень » 19 » Панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району
15:02
Панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району

18 березня 2014 року на базі Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. пройшла панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» для учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району з теми «Предметна компетентність учителя – важлива складова якісної освіти» у формі методичної естафети. Модераторами виступали методисти районного методичного кабінету Глушко О.О. та Бережна С.М.

У своєму виступі про інноваційний потенціал закладу директор школи Тищенко Л.М. велику увагу звернула на здоро’язберігаючий напрямок діяльності педколективу. Шкільний психолог Занько І.С. наголосила на роль учителя-предметника у формуванні психологічного здоров’я учнів. Саме про здоров’язберігаючі технології, як невід’ємну складову предметної компетенції учителя фізичної культури та захисту Вітчизни, повів мову керівник РПМК (юнаки) Москівець В.А. Про результати участі у обласній олімпіаді з фізичної культури та підготовку до ДПА у контексті предметної компетенції педагога виступили керівник РПМК з фізичної культури Купчишин В.В. та учитель Решетилівської гімназії Мордик С.Є.

У калейдоскопі творчих знахідок прорекламували свою роботу як учителя-предметника Бєляєв О.О.(Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.), Вавін В.В. (Першолиманська ЗОШ І-ІІ ст.), Жидецький А.В. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Круглий стіл з теми «Використання ІКТ-технологій для повноцінного забезпечення вивчення курсу «Захист Вітчизни» об’єднав учителів, які викладають цей предмет у дівчат. Заслуговують на увагу власноруч створені вчителями комп’ютерні презентації з програмових тем курсу для подальшого використання.

Учасники панорами відвідали уроки у 5 класі з фізичної культури та в 11 класі - із захисту Вітчизни, які провів учитель Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Тютюнник В.С. Урок у 11 класі із захисту Вітчизни (Основи медичних знань) провела учитель школи, керівник РПМК Піхуля Н.О.

В ході панорами працювала виставка «Творчі сходинки освітян Решетилівщини». Серед кращих робіт журі відмітили роботи учителів Коляки Р.В.( Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Медведського В.Є. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Вавіна В.В. (Першолиманська ЗОШ І-ІІ ст.).

Методисти РМК 
Глушко О.О., 
Бережна С.М.

Відкриває панораму методист РМК Бережна С.М.


Про те, яким цікавим життям  живе школа,  ділиться  з гостями Тищенко Л.М., директор Калениківської спеціалізованої школи  І-ІІІ ст.


Рекламує свої творчі знахідки учитель Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Житецький А.В.

Фрагмент уроку  фізкультури у 5 класі з теми «Гімнастика». Учитель Тютюнник В.С.

Фрагмент уроку  «Захисту Вітчизни» в 11 класі з теми «Метання гранати Ф-1 на дальність». Учитель Тютюнник В.С.

Фрагмент уроку  «Захисту Вітчизни» в 11 класі з теми « Ознаки гострих хвороб кишок». Учитель Піхуля Н.О.

Учасники  круглого столу  за роботою

Підсумки панорами  підводить  Глушко О.О., методист РМК

Переглядів: 688 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту