Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 10 » Завершився ІІІ (обласний етап) учнівських олімпіадах з навчальних предметів
14:45
Завершився ІІІ (обласний етап) учнівських олімпіадах з навчальних предметів

Учні шкіл району виявляють поглиблений інтерес до опанування шкільними дисциплінами на вищому олімпіадному рівні, тому вони активно долучилися до участі у цьому виді змагань. Вітаємо усіх учасників олімпіад, а особливо переможців. 

Шлемо вітання переможцям та їх наставникам:

Геращенко Анастасіюученицю 9 класу Жовтневого НВК, за ІІІ місце з історії (учитель Юркевич Неля Вікторівна)

Плешенець Яна, ученицю 10 класу Жовтневого НВК яка здобула II місце з історії (учитель Юркевич Неля Вікторівна)

Повалій Валерію, ученицю 10 класу Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника, яка виборола III місце з англійської мови (учитель Сиваш Оксана Юріївна)

Плешенець Яна, ученицю 10 класу Жовтневого НВК яка здобула III місце з географії (учитель Таранець Олена Вікторівна)

Чіпурнову Дмитру, учню 10 класу Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце з правознавства (учитель Онанко Марина Миколаївна);

Гончару Ярославу, учню 8 клау Решетилівської гімназії, за ІІ місце з фізики (учитель Рафальський Олександр Станіславович);

Рак Оксані, учениці 11 класу Решетилівської гімназії, за ІІ місце з екології (керівник Рак Жанна Віталіївна);

Журавель Вікторії, учениці 10 класу Жовтневого НВК, за ІІ місце з екології (керівник Смірнова Віра Марківна).

Василенку Антону, учню 10 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце з німецької мови (учитель Костогриз Надія Іванівна)

Писаренко Галині, учениці 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце з німецької мови (учитель Костогриз Надія Іванівна)

Курінному Миколі, учню 9 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з трудового навчання (учитель Степаненко Юрій Васильович)

Гончару Ярославу, учню 8 класу Решетилівської гімназії за ІІІ місце з математики (учитель Сливка Неля Володимирівна)

Кучук Валентині, учениці 9 класу Жовтневого НВК за ІІІ місце з біології (учитель Смірнова Віра Марківна)

Плешенець Яні, учениці 10 класу Жовтневого НВК за ІІІ місце з біології (учитель Смірнова Віра Марківна)

Гончару Ярославу, учню 8 класу Решетилівської гімназії за ІІ місце з хімії (учитель Савченко Олеся Борисівна)

Власенку Андрію, учню 9 класу Решетилівської гімназії за ІІІ місце з хімії (учитель Савченко Олеся Борисівна)

Басу Євгенію, учню 9 класу Решетилівської гімназії за ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Литвин Олена Володимирівна)

Гарбулінському Дмитру, учню 11 класу Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Гнида Віталій Васильович)

Бажаємо учням – переможцям та їх наставникам міцного здоров’я, успішної, результативної праці та подальших перемог! А попереду ще олімпіади з 14 предметів і сподіваємося на поповнення переможної олімпіадної копілки!

Переглядів: 380 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту