Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2017 » Червень » 20 » Нова українська школа: знайомство, готовність, можливості
16:57
Нова українська школа: знайомство, готовність, можливості

20 червня 2017 року на базі відділу освіти відбувся семінар заступників  директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ району з теми «Нова українська школа: знайомство, готовність,  можливості».
Семінар пройшов у формі освітнього квесту.  Учасники перевірили свої знання Концепції нової української школи та 10 ключових  компетентностей. Деркач Л.В., заступник директора з НВР Решетилівської ЗОШ І ступеня, познайомила колег з особливостями роботи педагогічного колективу в умовах реформування освіти. 
Матеріали семінару направлені в навчальні заклади. У ході семінару вироблені  рекомендації:
Використовувати традиційні, інноваційні форми організації методичної роботи для формування професійно-педагогічної культури педагогів, вивчення положень Концепції “Нова українська школа”, розширення знань для продукування педагогічних ідей, технологій, особистої готовності до здійснення навчально-виховного процесу в умовах сталого реформування освітньої галузі.
Забезпечувати впровадження загальноосвітніх орієнтирів Нової української школи на основі компетентнісного підходу, які зосереджені на вміннях, навичках, а також на ставленнях, якостях відповідно до «Рекомендацій Європейського Парламенту та Ради Європи від 18 грудня 2006 р. щодо формування ключових компетентностей освіти впродовж життя»
Сприяти розбудові професійної спільноти зі стійкими горизонтальними зв’язками, що надають підтримку, зокрема на етапі впровадження нових ідей у навчальній діяльності.
Спрямовувати методичну роботу на розвиток інноваційності в школі, зокрема за допомогою ІКТ, що передбачає створення простору і можливостей для творчості вчителя та його  взаємодії між собою і глобальним світом з огляду на прагнення України стати державою новітніх технологій.

 

 

Переглядів: 444 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту