Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Мовно-літературний конкурс визначив кращих
16:29
Мовно-літературний конкурс визначив кращих

25 листопада відбувся районний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка .У конкурсі взяли участь 56 учнів  5-11 класів  із 14 закладів загальної середньої освіти району.

Учні висловлювали своє бачення творчості Тараса Шевченка крізь призму сучасності у творах-роздумах, складали  український слоган, сенкан до поданого слова…

За рішенням журі призові місця зайняли:

5 клас

ІІ місце- Волікова Ірина (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В.О.)  ;

ІІ місце- Гомон Віталій (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Педенко С.В.);

ІІІ місце- Платко Артем (Потічанський НВК, учитель Федоренко Л.І.);

ІІІ місце- Давиденко Дар’я (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленіченко Н.В.).

6 клас

І місце -Криндач Вікторія (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учителі  Хоружа Л.Г., Романюк Т.П.);

ІІ місце- Капко Ірина (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Педенко С.В.);

ІІІ місце – Зигаленко Владислав (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель  Срібна А.В.).

7 клас

І місце – Івахник Валерія (Опорний навчальний заклад Покровська  ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.);

ІІ місце- Солтис Ліна (Шамраївський НВК, учитель Горбань З.В.);

ІІІ місце- Калініченко Дар’я (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель  Трапезнікова В.О.);

ІІІ місце- Степанов Владислав (Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель

Бережна Т.М.).

8 клас

І місце -  Потапова Катерина (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В. О.);

ІІ місце- Юхименко Діана (Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бігун Я.І.);

ІІІ місце- Зубко Оксана (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.).

9 клас

І місце –  Михайленко Яна (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель

Клюка С.О.);

ІІ місце- Дмитренко Анастасія (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Клюка С.О.);

ІІ місце- Джулай Маргарита (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Клюка С.О.);

ІІІ місце- Рашевська Марія (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.);

ІІІ місце- Андрущенко Юлія (Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бігун Я.І.);

ІІІ місце- Ярема Євгенія (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Німець Н.М.).

10 клас

І місце – Галасли Сергій (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.);

ІІ місце- Ступа Оксана (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.);

ІІІ місце- Дзерин Віта (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.).

11 клас

І місце - Базюк Ольга (Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Москівець Л.П.).

ІІ місце- Бабир Маряна ( Опорний навчальний заклад Покровська  ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.);

ІІ місце- Ступа Богдан (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В.О.);

ІІІ місце –Пітоні Анастасія (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленіченко Н.В.).

 09 грудня переможці районного етапу  конкурсу будуть захищати честь району на обласних змаганнях.

Л.Г.Голуб, методист РМК

Переглядів: 77 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 149
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту