Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Квітень » 23 » «Майбутнє твориться сьогодні-2016»
10:08
«Майбутнє твориться сьогодні-2016»

22 квітня 2016 року  у районному Будинку культури відбулося  традиційне районне свято по вшануванню  учнівських перемог на предметних олімпіадах, творчих та спортивних конкурсах, змаганнях   обласного, Всеукраїнського, Міжнародного рівнях.  

   За особливі здобутки  6 учнів  шкіл району   були  нагороджені  районною премією «Гордість краю» за фінансової підтримки місцевих меценатів, зокрема:

-в номінації «Науковець року»  диплом номінанта отримала  учениця 9 класу  Решетилівської гімназії імені І. Л.Олійника      Задорожна Марина (номінація підтримана Асаулом А.М., Почесним громадянином  Решетилівщини; професором Санкт-Петербургського державного  будівельно-архітектурного університету);

-в номінації «Математик року»  відзначений  учень 10 класу  Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Гончар Ярослав (за підтримки  Гальченка І.В., Почесного  громадянина  Решетилівщини, директора Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка);

-в номінації  «Інтелектуал року» -  учениця 9 класу Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. Голобородько Анастасія та учень 11 класу  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Курінний Микола    (номінацію підтримали Писаренко І.В., голова районної ради та Колінченко С.О., директор Решетилівської майстерні художніх промислів,  помічник народного депутата Кривенка В.М.);

-в номінації «Творчість року» - учень 9 класу М’якеньківської  ЗОШ  І-ІІ ст. Ступа Богдан (за підтримки  Вакуленко Н.В., Заслуженого  майстра  народної творчості України, майстра виробничого навчання  Решетилівського художнього ліцею);

-в номінації «Знавець рідного слова» нагороджена учениця 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка Коба Діана  (за   підтримки   Вернигори Л.М., голови обласної ради  профспілок, члена Спілки письменників України).

   В ході свята також   було  відзначено 25учнів  із 9 навчальних закладів  за перемоги:

-  у Всеукраїнському  конкурсі  на краще  виготовлення  листівок  до Дня учителя  - учнів  із Решетилівської ЗОШ Іст. Коваленко А., Мусійко Н., Шкурупія О.;

-  в   обласному  етапі  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика -  ученицю цієї ж школи  Волікову І.;

-  переможців обласних олімпіад   із Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника Гудзя Р., Колодяжного В., Дзерин В.  Власенка А., Таранця А., із Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. Моцар В., Житник О., Кучук В.,  із Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки Піщанську Я.;  

-  в обласному етапі   Всеукраїнського  літературного конкурсу «Розкрилля душі»- ученицю  Решетилівської гімназії  Ваколюк А. та ученицю Калениківської  ЗОШ І-ІІІ ст.  Каленчук Ю.;

-  переможців  обласного етапу  Всеукраїнського  конкурсу учнівської  творчості  «Змагаймось за нове життя»  -   учнів Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст.. Боровенську Є,  Гасенко І., Снігур О.;   учнів Малобакайської  ЗОШ І-ІІІ ст. Щиголь Д.,Бондар Ю., та   учнів Шевченківської школи І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка  Силенко І. та  Кобу Д.

   Рашевська М. із цієї школи  пошанована за дві перемоги в обласних    конкурсах «Тарасовими шляхами»  та  «Посміхнемось щиро Вишні».

   Вихованці гуртків  РБДЮТ    відзначені  за  перемогу  в обласному  етапі Міжнародного  еколого-оздоровчого конкурсу «Веломанія»  Вітер М. та  Бабич А.-   в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край - моя земля».

   Також нагороджували   за перемоги   на обласних та Всеукраїнських конкурсах і змаганнях  колективи - гуртки, секції, мистецькі  колективи шкіл та позашкільних закладів:

- пошукові загони «Дивограй» та «Юний натураліст», екологічний гурток «Зелений патруль»  із Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. 

- пошуковий загін «Бакай» із Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст.

- народний  вокально-інструментальний гурт «Рідні наспіви» із Калениківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- екологічний  гурток «Зелене світло», народний вокальний колектив  «Валентина», колектив барабанщиць «Ритм» районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

- гуртки «Історичне краєзнавство» та  «Юні туристи-краєзнавці»,  туристська група «Край» та  туристська команда  районного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді;

- вихованців районної дитячої та юнацької   спортивної  школи  чемпіонів області  з настільного тенісу Ступу Б. та Ступу О.;

- чемпіонів з греко-римської боротьби   Харченка В., Магулу І., Гуцуляка  Д., Славіту М.;

- чемпіонів з боксу  Лещенка Н., Міллєра  Л., Тугая Д., Чучка Р.;

- переможців  обласних змагань зі спортивного орієнтування.

    Грамоти від обласних  освітніх установ та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА  отримали  учителі, керівники  гуртків та секцій, які працювали з цими учнями, окремим  батькам   були вручені  подяки  відділу освіти.

    Організатори свята  вдячні    спонсорам торжества  за   підтримку  обдарованих   школярів  району.

О.Глушко, методист РМК

 

Переглядів: 170 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту