Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Березень » 21 » Круглий стіл «Один день із життя громадсько-активної школи»
14:55
Круглий стіл «Один день із життя громадсько-активної школи»

19 березня 2015 року на базі Решетилівської ЗОШ І ступеня представники громадсько-активних шкіл району зібралися за круглим столом «Один день із життя громадсько-активної школи».

На розмову були запрошені директори загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівського району, педагогічні працівники, представники установ, організацій селища, батьківська громадськість.

Роботу круглого столу відкрила Костогриз А. М., завідуюча районним методичним кабінетом. Вона акцентувала увагу на необхідності розбудови громадсько-активних шкіл (ГАШ), зокрема, налагодження партнерських стосунків між школою та громадою та всіма ресурсами, що існують у громаді. Ознайомила із змістом проекту програми розвитку ГАШ в Решетилівському районі, висвітливши мету, завдання програми, основні напрями діяльності ГАШ, очікувані результати.

Досвід роботи Решетилівської ЗОШ І ступеня презентували Москаленко Л.І., директор, та Деркач Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи. Педагоги представили власну програму розвитку ГАШ як освітньо-соціальну систему та міжнародні стандарти якості діяльності закладу.

Про роль громадсько-активної школи у розвитку учнівського самоврядування повідомила Задорожна Н.Г., педагог-організатор школи. Зокрема, Неля Георгіївна познайомила присутніх з акціями, які були проведені в цьому навчальному році, та які посприяли розвитку волонтерського руху в закладі.

Педагоги Коровіна В.О., Панасенко М.І., Гордівська Н.Б. поділилися досвідом роботи по впровадженню нових моделей взаємодії школи і сім’ї: використання інтернет-ресурсів, прийомів театралізації та впровадження здоров’язберігаючих технологій.

Зацікавилися присутні виступом учителя початкових класів Григоренко Ю.Б., учасником Міжнародного проекту E-Twining.

Супрун Т.М., директор районного БДЮТ та Панець В.П., бібліотекар районної дитячої бібліотеки, висловили вдячність педагогічним колективам за розвиток партнерських відносин. Такі відносини, наголошували виступаючі, забезпечують гармонійну роботу різних установ з дітьми, їхніми сім'ями та місцевою громадою, забезпечують тісну співпрацю та підтримку один одного. Усе це допомагає спільно знайти найкращі способи розкриття потенціалу в дітях.

Про результативність співпраці школи та батьківської громадськості відзначила Пустовар О.В., представник батьківського комітету 4-Б класу. Виступаюча звернула увагу присутніх на важливість створення на базі навчальних закладів великого спектру послуг для дітей, молоді, сімей та громади.

Учасники круглого столу переглянули фотоматеріали «Моя школа- громадсько активна», інформаційно –демонстраційні матеріали «Решетилівська ЗОШ І ступеня – громадсько-активна школа», ознайомилися із посібником–кейс-стаді з дослідження впливу міжнародних стандартів якості громадсько-активних шкіл на ефективність діяльності ГАШ.

У підсумках обговорення було визначено подальші шляхи партнерської взаємодії, орієнтовний перелік тем для майбутніх зустрічей із педагогічними працівниками та органами місцевого управління.

Переконані, що всі разом – батьки, члени громади та школи – можуть створити потужну систему підтримки й розвитку дітей та збагатити життя школи та громади.

Переглядів: 349 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту