Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Березень » 25 » Круглий стіл на тему: Алгоритм співпраці працівників психологічної служби та працівників районних служб і органів у справах дітей
12:36
Круглий стіл на тему: Алгоритм співпраці працівників психологічної служби та працівників районних служб і органів у справах дітей

25 березня 2015 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів в формі круглого столу, метою якого було об’єднання зусиль працівників психологічної служби освіти району спільно з працівниками служб та органів у справах дітей щодо правового, соціального, педагогічного та психологічного супроводу дітей та учнів, різних категорій, в тому числі – переселенців з тимчасово окупованих територій та дітей мобілізованих, учасників АТО.

Запрошені гості Гмиря Ю.А., начальник служби у справах дітей та Гречка Я.В., провідний спеціаліст РЦСССМ, разом із практичними психологами і соціальними педагогами виробили спільні шляхи взаємодії та співпраці для налагодження соціально-психологічного супроводу дітей і членів їх сімей, які перебувають в різних складних життєвих ситуаціях.

В кінці засідання були вироблені методичні рекомендації:

Практичним психологам

  • Проводити індивідуальне консультування для учнів, з метою формування у дітей позитивного мислення, віри в себе та свої сили.
  • Організовувати тренінгові заняття , години спілкування з формування гнучкості соціального поводження, вміння пристосовуватися до нових умов з негативним впливом на психіку.
  • Використовувати корекційно-відновлювальні заняття для учнів на подолання тривоги, страхів та психоемоційного напруження.
  • Постійно в своїй роботі застосовувати метод спостереження до дітей (особливо психологам ДНЗ) під час режимних моментів, прогулянок, ігрової діяльності.

Соціальним педагогам

  • Використовувати у свої роботі та рекомендувати батькам – переселенцям “Дорожню карту для людей, переміщених у межах країни”, для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб, що розроблена Міністерством соціальної політики України (http://www.mlsp.gov.ua).
  • Постійне відстеження нових нормативно – правових документів, які приймаються з метою захисту та надання допомоги особам у складних життєвих обставинах.
  • Активно поширювати інформацію серед педагогічного та батьківського колективу про наявність державних установ та громадських організацій, де можна отримати допомогу (подібна інформація може бути розміщена в куточках соціального педагога, на інформаційних стендах для батьків, учнів та педагогів) .
  • Брати активну участь в організації оздоровлення дітей – переселенців, учасників АТО, мобілізованих, загиблих.
Переглядів: 370 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту