Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2019 » Листопад » 6 » Круглий стіл для учителів основ здоров`я
16:07
Круглий стіл для учителів основ здоров`я

 06.11.2019  року  у залі засідань відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Решетилівської райдержадміністрації  відбувся круглий стіл учителів основ здоров`я (5-9 класи) закладів загальної  середньої освіти району.
Тема : «Планування професійного розвитку з урахуванням власних здібностей, якостей і потенційних  можливостей, потреб і запитів»
Мета :  стимулювати активність і прагнення вчителів  до підвищення професійної  акме-майстерності, до самоосвіти, самовдосконадення  впродовж життя, надати методичну допомогу в формуванні самовизначення щодо  складання Індивідуального навчального плану на міжкурсовий період.
 З метою активізації учасників засідання проведено практичні  вправи на знайомство і очікування «Червона калина», на підготовчому перед- дискусійному етапі - вправи «Стилі сприйняття та навчання», «Swot –аналіз». Учасники круглого столу об’єдналися в  4 фокус- групи( «Дослідники», «Теоретики», «Практики» і «Експерти»), спільно визначили правила спілкування.
 Модератором- методистом  РМК Галанською Ю.Б. для дискусії в групах підібрано теми і завдання « Дорослішати разом з дітьми ( виклики, які потребують відповідей)»; «Новий педагогічний менталітет( нові підходи до процесу навчання дорослих)»;« Формуємо  лабораторію педагогічних інновацій»; « Процес навчання дорослих як система»
До дискусійного етапу  вчителі готувалися вдома, зокрема опрацьовували матеріали розміщені на Googl-диску, мали можливість опрацювати Інтернет- джерела, літературу.
 Жваві обговорення в групах,  активні виступи учасників, обмін думками  щодо проблеми зникнення  класичних цінностей, багатофакторності впливу на дорослішання дітей, глобалізації світу, заміни дитячої допитливості «кліповим, фрагментарним потоком інформації», нових підходів до  сучасного уроку, до вчителя «агента змін» в індивідуальній освітній траєкторії дитини, нових ролей вчителя в парадигмі сучасної освіти сприяли формуванню розуміння та впевненості педагогів у тому, що потрібно змінюватися, самовдосконалюватися, як цього потребує сьогодення і наші учні.
Учасники круглого столу сформулювали професійні характеристики сучасного вчителя, позиції навчання дорослої людини, уклали схему «Система навчання дорослих як інтегративна система формування професійної майстерності». На завершальному етапі  відбулося  узагальнення думок, практичні вправи: на рефлексію вправа  Зайверта «П’ять пальців», «Подарунок».

Переглядів: 70 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту