Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Вересень » 1 » Цікава зустріч із науковцем
14:59
Цікава зустріч із науковцем

Однією із знакових подій на початку навчального року стала творча зустріч  учителів української мови та літератури району з кандидатом педагогічних наук, доктором філологічних наук, професором кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського Неживим О.І. Тема зустрічі була актуальною  «Національно-патріотичне виховання засобами літератури рідного краю».

   Його розповідь торкнулася життєвих і творчих доріг Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Олеся Гончара, Бориса Олійника, Василя Голобородька та багатьох інших письменників. Але найглибше  гість  розкрив творчі грані письменника  із Зіньківщини Григора Тютюнника, життєві дороги якого пов’язані також із Луганщиною. Зустріч проходила у літературній вітальні Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника «Рідні береги», тому О.І.Неживий мав змогу ознайомитися із письменниками та літераторами решетилівського краю.

   Олексій Іванович - наш земляк родом із Лубенського району, але життя склалося так, що жив і працював на Луганщині до подій останніх років. Він - єдиний  науковець на теренах України з джерелознавства та текстології української літератури, автор більше 300  публікацій  та багатьох книг.  Тому зустріч була пізнавальною і цікавою. Професор подарував  ліцензований диск «Григір Тютюнник: мить і вічність» та  книги «Уклін рідній землі полтавській».

   Перспективою подальшої співпраці з Неживим О.І. визначено створення районної СДГ з проблеми «Діалог народного мистецтва, фольклору, літератури рідного краю у здійсненні національно-патріотичного виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Л.Г.Голуб, методист РМК

 

Переглядів: 233 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту