Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Лютий » 27 » Калейдоскоп педагогічних ідей музичного керівника ДНЗ
09:50
Калейдоскоп педагогічних ідей музичного керівника ДНЗ

 26 лютого  на базі Решетилівського ясла-садка «Ромашка» був проведений Калейдоскоп педагогічних ідей музичного керівника ДНЗ. Захід проводився з метою виявлення інноваційних підходів до організації музичного виховання та ефективних форм і методів у роботі з дітьми дошкільного віку.

       На зібранні музичні керівники дошкільних закладів мали можливість підвищити рівень  компетентності з питань впровадження інноваційних  технології в організації музичного розвитку дітей дошкільного віку  та  використання педагогічних технологій в музичному вихованні дошкільників. Досвідом роботи з цих питань поділилися муз. керівники  Ятло В.Г. ( Решетилівський  я/с «Ромашка») та Головчак Л.М. (Пустоварівський ДНЗ).

      В процесі практичного блоку присутні ознайомилися з технологією «Мнемотехніка» в організації гурткової роботи в ДНЗ та підготовки дітей до участі в конкурсах (Пісарєва В.В.,  Решетилівський  я/с «Ромашка»).  Педагоги також переглянули та проаналізували відеофрагменти занять та масових заходів з використанням  системи музичного виховання Карла Орфа (Кулик Т.Г., Шевченківський ДНЗ) та розвитку  творчої особистості дитини засобами музичного мистецтва за методиками  «Виховання талантів» Сініті Судзукі і «Виховання казкою» Л.Б.Фесюкової  (Лобач О.П., Жовтневий ДНЗ).

       Про розвиток музичних здібностей дошкільників у різних видах діяльності  та роль вихователя і музичного  керівника в музичному вихованні дошкільників  розповіли Сундук Л. Г. ( Піщанський ДНЗ),  Дяченко Т.М. ( Калениківський ДНЗ).

      По завершенню роботи методист РМК Моцар Л.М. підбила підсумки та звернула увагу на значення музичної культури для всебічного розвитку сучасної дитини.

 Методист РМК                           Л.М. Моцар

 

Переглядів: 413 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту