Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Лютий » 12 » Інструктивно-методична нарада керівників ЗДО та НВК
14:52
Інструктивно-методична нарада керівників ЗДО та НВК

 9 лютого на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбулася планова інструктивно-методична нарада керівників закладів дошкільної освіти та НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок». На ній були розглянуті наступні питання:    

  1. Закон про дошкільну освіту: новації, перспективи.
  2.  Про результати вивчення стану дотримання вимог Санітарного регламенту у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» району.
  3. Про виконання наказу МОН України «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» від 15.08.2006 №620/563.
  4. Про новий Примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання ЗДО, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017№1633.

      Враховуючи зміни, що відбуваються в освіті, значна увага приділялася питанню створення належних умов для отримання дітьми якісної дошкільної освіти, забезпечення дієвості особистісно орієнтованого педагогічного впливу на вихованців, організації сучасного освітнього середовища закладу дошкільної освіти, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості.

      Учасники  наради переглянули творчий звіт вихователя Пілат Н.В. з індивідуальної методичної проблеми «Національно-патріотичне виховання дошкільника» та відкриті заняття з сенсорно-пізнавального розвитку «Подорож у країну математики» (вихователь Манько М.В., середня група), інтегроване заняття з образотворчого мистецтва «Калина- калинонька, мов вродлива дівчина» ( вихователь Пілат Н.В., молодша група).  На заняттях вихователі продемонстрували використання сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

     Підбиваючи підсумки роботи, були вироблені та  узагальнені протокольні доручення керівникам ЗДО та НВК.

Моцар Л.М., методист РМК

 

Переглядів: 205 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту